Haber Detayı
27 Mart 2021 - Cumartesi 12:03 Bu haber 4785 kez okundu
 
Kelkit AK Parti'de Nöbet Uygulaması Başladı
AK Parti Kelkit ilçe teşkilatında nöbet tutma uygulaması başlatıldı.
KELKİT Haberi
Kelkit AK Parti'de Nöbet Uygulaması Başladı

AK Parti Kelkit ilçe teşkilatında nöbet tutma uygulaması başlatıldı.
Sadi Tüysüz  Başkanlığında geçtiğimiz günlerde toplanan AK Parti  ilçe Yönetim Kurulu'nda alınan karar gereğince yeni bir uygulama başlatıldı.

Kelkit İlçe merkezinde   bulunan teşkilat Başkanlığı’nda hafta içi her gün bir yönetici veya belediye meclis üyesi, sıralamaya göre il genel meclis üyesi nöbet çizelgesine göre mesai saatleri içerisinde vatandaşın sorunlarını çözmek için hazır bulunuyor.

Teşkilatın Cumartesi günü (bugün) nöbetini Gümüşhane il genel meclis başkan vekili Reşat Çalışkan ve il genel meclis üyesi Sami Tuncay tutuyor,pazartesi günü ise Fevzi Zengin nöbetçi olacaktır.Konuyla ilgili açıklamada bulunan ilçe başkanı Sadi Tüysüz şu ifadelere yer verdi.

Ak Parti ilçe teşkilatı  olarak vatandaşlarımızın talep, görüş ve önerilerine yerinde çözüm bulmak adına başlattığımız uygulama kapsamında; Hafta içi her gün saat 10.00-17.00 saatleri arasında bir yetkili nöbetçi olarak kıymetli hemşehrilerimizi karşılayarak misafir edecekler. Cumartesi günleri ise il genel meclis üyelerimiz nöbet tutuyorlar.2023 seçimlerinin startını verdik önümüzdeki günlerde köy ziyaretlerine başlıyoruz.

Değerli Hemşehrilerimiz;  bizlere ulaşmak için 0456 317 32 07 numaralı telefon veya teşkilatın sosyal medya ağlarını kullanmak suretiyle bizimle iletişim sağlayabilirler biz hemşehrilerimize hizmet için buradayız dedi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit, AK, Parti'de, Nöbet, Uygulaması, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı