Haber Detayı
03 Şubat 2018 - Cumartesi 01:01 Bu haber 1865 kez okundu
 
Kelkit AK Parti ilçe Başkanlığı tarafından istişare toplantısı düzenlendi
Kelkit İlçe Başkanı Akif Turan yapmış olduğu konuşmada "Geçmişini muhasebe edemeyen toplumlar geleceğini inşa edemez. İstişareler bizim daha iyi hizmet etmek ve eksiklerimizi görmemiz açısından önem arz eden bir husus bunun için ilçe istişare toplantılarımızı çok önemsiyoruz ifadelerine yer verdi.
SİYASET Haberi
Kelkit   AK Parti ilçe Başkanlığı tarafından istişare toplantısı düzenlendi

Kelkit İlçe Başkanı Akif Turan yapmış  olduğu konuşmada "Geçmişini muhasebe edemeyen toplumlar geleceğini inşa edemez. İstişareler bizim daha iyi hizmet etmek ve eksiklerimizi görmemiz açısından önem arz eden bir husus bunun için ilçe istişare toplantılarımızı çok önemsiyoruz ifadelerine yer verdi.

 

Kelkit  ilçe Belediye Başkanı Ünal Yılmaz toplantı sonrası Gümüşhane Ekspres’e yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. Kelkit Ak Parti İlçe Teşkilatı İstişare toplantımızı yüksek bir katılım ile gerçekleştirdik, çok verimli ve karşılıklı sohbet havasında geçen toplantımızın hayırlı olmasını diliyor katılım gösteren dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi. 

 

AK Parti ilçe Başkanlığında düzenlenen toplantıya, Kelkit  ilçe Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, ilçe Başkanı Akif Turan, Belde belediye başkanları belde başkanları, İl Encümenleri, Parti Yönetimi  ve parti üyeleri katıldı.

  

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit, , , AK, Parti, ilçe, Başkanlığı, tarafından, istişare, toplantısı, düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı