Haber Detayı
20 Mayıs 2019 - Pazartesi 03:18 Bu haber 7106 kez okundu
 
Kelkit belediye hürriyetspor’da neler oluyor?
3. Lig’in yeni ekiplerinden temsilcimiz Kelkit Belediye Hürriyetspor’da yönetim huzursuz taraftarın kafası karma karışık belirsizlik silsilesi devam ediyor.
KELKİT Haberi
Kelkit belediye hürriyetspor’da neler oluyor?

 3. Lig’in yeni ekiplerinden temsilcimiz Kelkit Belediye Hürriyetspor’da yönetim huzursuz taraftarın kafası karma karışık belirsizlik silsilesi devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Trabzon ilinde günlük çıkan Günebakış isimli bir gazete okurlarına duyurduğu habere göre 3. Ligin yeni ekiplerinden Kelkit Belediye Hürriyetspor’da teknik direktör sorunu çözüme kavuşturuldu. Diyerek okurlarına duyurduğu haberin doğruluğunu teyit etmek için kulüp başkanı Yaşar Nas’a sorduk yayınlanan haberin doğru olmadığını söylese de söyleşinin devamında bir takım belirgin olmayan durumların varlığını ileri sürerek konuyu basından sorumlu yöneticiler Atilla Uçan ve Coşkun Kaya’dan teyit etmemizi önerdi.

Gösterilen adrese telefonda ulaştığımızda Coşkun Kaya beş dakikaya bize döneceğini belirterek telefonu kapattı.

Bunun üzerine diğer yönetici Atilla Uçan’a telefonla ulaşarak Günebakış gazetesinde yayınlanan haberin doğruluğunu teyit etmek istediğimizi belirtmek istediğimizde, haberin yanlış olduğunu ancak konunun haftaya belirgin hale geleceğinin altını çizdi. Sözlerinin devamında Kulüp’te çok sayıda belirgin olmayan durumların varlığını ileri sürdü. Neler olduğunu sorduğumuz Uçan, Yeni sezonda Kelkit Belediye Hürriyetspor’un sponsor’u kim olacak?  Önümüzdeki hafta içerisinde yapılacak olan Genelkurul’un olduğu, akabinde Kulüp isminde değişiklik yapılması, Kulüp Yöneticilerinin devam edip etmemesi ve takım transfer’leri diyerek sözlerini tamamladı.

Diğer taraftan edindiğimiz bilgiye göre belediye ile kulüp yöneticileri arasında gerginliğin olduğu ve bazı yöneticilerin istifa ettikleri söylenmektedir. İddialara göre taraflar arasında kartlar çekilmiş istifa edin yoksa takıma destek verilmeyecek, kulüp birilerine arka bahçe yapılmak istiyorsunuz denmektedir. Durum karşısında tavrı merak edilen sponsor firma ARİANA gurup ise takımın başarısı için ne gerekiyorsa biz oradayız dediği net olarak bilinen bir gerçek olarak ortada netliğini koruyor diye ifade edilmektedir.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit, belediye, hürriyetspor’da, neler, oluyor?,
Yorumlar
Haber Yazılımı