Haber Detayı
18 Ağustos 2019 - Pazar 10:21 Bu haber 1585 kez okundu
 
Kelkit Belediyesi Cadde Ve Sokakları Köpüklü Su İle Yıkıyor
Kelkit Belediyesi, merkez ilçe sınırları içinde bulunan kaldırım ve yolları köpüklü su ile temizliyor.
KELKİT Haberi
Kelkit  Belediyesi Cadde Ve Sokakları Köpüklü Su İle Yıkıyor

Kelkit Belediyesi, merkez ilçe sınırları içinde bulunan kaldırım ve yolları köpüklü su ile temizliyor.

Tertemiz bir Kelkit için hep yenisi, en iyisi anlayışıyla yola çıkan Kelkit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde temizlik çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

Göreve geldiği ilk günden itibaren ilkleri gerçekleştiren Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas, talimatlarıyla gece gündüz demeden çalışan temizlik ekipleri ekipler halinde sabahın ilk saatlerinde tam donanımlı temizlik araçlarıyla başlayıp akşamın geç saatlerine kadar ilçeyi pırıl pırıl baştan aşağı temizliyorlar.

Mahallelerde ekipler halinde çalışan temizlik personeli köpükle cadde, sokak ve kaldırımları yıkıyor. Sabahın erken saatlerinde çalışmalara başlayan ekipler kaldırım ve caddeleri köpükle yıkıyor.

Temizlik konusunda iddialı olduğunu belirten Belediye Başkanı Aziz Nas ilçe genelinde yürütülen rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra mevsim şartlarına ve ihtiyaca göre ayrı temizlik çalışması da yürütüyoruz. Yıkama çalışmalarının mevsim şartlarının uygun olduğu süre zarfında yürütülmeye devam edileceğini belirtti.

Tertemiz bir Kelkit için hep iyisi hep yenisi sloganıyla ilçe genelinde yoğun temizlik çalışması yürüteceğiz bunun yanında mazgalların bakım ve temizliğini de aynı ölçüde aksatmadan yapacağız dedi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit, , Belediyesi, Cadde, Ve, Sokakları, Köpüklü, Su, İle, Yıkıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı