Haber Detayı
30 Mayıs 2020 - Cumartesi 01:26 Bu haber 903 kez okundu
 
Kelkit Belediyesi Dezenfekte Çalışmalarını Sürdürüyor
Kelkit Belediyesi, ülkede görülen koronavirüs salgını nedeniyle dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediye ekipleri özellikle caddelerde, parklarda ve otobüs duraklarında dezenfekte çalışması yapıyor.
KELKİT Haberi
Kelkit Belediyesi Dezenfekte Çalışmalarını Sürdürüyor

Kelkit Belediyesi, ülkede görülen koronavirüs salgını nedeniyle İlçe genelinde dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

 

Belediye Başkanı Aziz Nas "Temizlik İşleri ekiplerimiz dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Tüm dünyada etkili olan ve ülkemizde de etkisini devam ettiren koronavirüs'e karşı cadde ve sokaklarımızı 1 Haziran’a  (bugün) için hazırlanıyor.

 Normalleşme tarihi olan bugün ulaşımda oluşabilecek yoğunluk göz önüne alınarak İtfaiye Amirliği ekiplerimiz Terminal bölgesini köpüklü suyla yıkadı. Günlük olarak belirlenen program doğrultusunda sokak ve caddelerimizin köpüklü suyla yıkanmasına devam edeceğiz. Özellikle vatandaşlarımızın mağdur olmaması için yoğun bir çaba içindeyiz. Devlet millet el ele bu zorlu süreci atlatacağız.

Bu mücadelede özverili çalışmalarından ötürü sahada çalışan mesai arkadaşlarıma minnettarım. Birlikte başaracağız, birlikte güçlüyüz. Bu bağlamda bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı..

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit, Belediyesi, Dezenfekte, Çalışmalarını, Sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı