Haber Detayı
03 Mayıs 2020 - Pazar 12:51 Bu haber 1538 kez okundu
 
Kelkit Belediyesi Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyor
Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan "Biz bize yeteriz Türkiye'm" kampanyasına Kelkit Belediyesi olarak destek olacaklarını açıkladı.
KELKİT Haberi
Kelkit Belediyesi Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyor

Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas, Cumhurbaşkanı Sayın  Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan "Biz bize yeteriz Türkiye'm" kampanyasına Kelkit Belediyesi olarak destek olacaklarını açıkladı.

Kelkit Belediyesi, coronavirüs tedbirleri çerçevesinde iş yerlerinin geçici süreyle kapatılması sonucu işsiz kalanlar ve ekonomik sıkıntı içinde olan kimsesizlere Kelkit belediyesi olarak erzak yardımı yapmaya devam ediyor.

Kelkit belediyesi coronavirüs salgını önlemleri çerçevesinde geçici olarak kapatılan işyerlerinde haftalık veya günlük yevmiye ile çalışan işçiler, ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çeken işsizlere Kelkit belediyesi, örnek teşkil edecek bir çalışma başlattı.
Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas, talimatı ile harekete geçen belediye görevlileri, ilçede kapatılan İşyerlerinde  çalışan ve ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen sayıları hayli fazla kişiye içerisinde tavuk eti ve gıda malzemesinden oluşan erzak yardımı yapmaya başladı.
İşsiz kalan vatandaşların mağduriyetlerini gidermek için çalışma başlattıklarını belirten Nas,“İlçemizde ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımızı asla yalnız bırakmayacağız. Bu kapsamda gerekli yardımlarımız önceden olduğu gibi bugünde devam ettiriyoruz dedi.
Diğer taraftan da sosyal belediyecilik anlamında işsiz kalan vatandaşımızın yanında olmaya gayret göstermeye devam edeceklerini" ifade etti.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Alim FİDAN
Etiketler: Kelkit, Belediyesi, Gönüllere, Dokunmaya, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı