Haber Detayı
07 Ekim 2018 - Pazar 12:15 Bu haber 6964 kez okundu
 
Kelkit belediyesi Hürriyetspor'a sürpriz ziyaret
Gümüşgöze Belediye Başkan adayı Mehmet Zeyrek, Kelkit belediye hürriyetspor’un Pazar günü Sarıkamış Gençler Birliği ile oynayacağı karşılaşma öncesi, takımın antrenman yaptığı ilçe stadına giderek sporcuları izledi.
SPOR Haberi
Kelkit belediyesi Hürriyetspor'a sürpriz ziyaret

Gümüşgöze Belediye Başkan adayı Mehmet Zeyrek, Kelkit belediye hürriyetspor’un Pazar günü Sarıkamış Gençler Birliği ile oynayacağı karşılaşma öncesi, takımın antrenman yaptığı ilçe stadına giderek sporcuları izledi. Zeyrek; Geçen pazar günü Araklı spor karşısında gösterilen başarı nedeniyle takımın teknik heyetini ve gösterdiği üstün başarı nedeniyle sporcuları kutladı ve tebriklerini bildirdi.

 

Başkan adayı Zeyrek, Kelkit belediye hürriyetspor’un bu sezon yaptığı transferlerini olumlu bulduğunu ve Kelkit belediye başkanı Sayın Ünal Yılmaz’ın kulübe yaptığı destekleri desteklediğini kendisinin de başkan seçilmesi durumunda beldeye spor anlamında kazandıracağı çok sayıda projesisin varlığından bahis etti. Aday Zeyrek bu güzide kulüp ve sporculara bizde destek olmalıyız bölgeyi temsil anlamında önemli işler başarmaktadır.


Sporu kendisinin de çok sevdiğini sporcuların başarısı için her zaman katkı koymaya hazır olduğunu ifade etti. Kelkit belediye hürriyetspor, İlçemizin parlayan yıldızı ve onur vesilesidir. Başarılarının devamlı olması için biz de belde belediyesi olarak elimizden geleni kuşkusuz yapacağız" diye konuştu ve yanında getirdiği enerji deposu olan muz ve Erzincan üzümü antrenman sonrası sporculara ikramda bulundu,  Sporcularla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit, belediyesi, Hürriyetspor'a, sürpriz, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı