Haber Detayı
17 Şubat 2020 - Pazartesi 14:56 Bu haber 1161 kez okundu
 
Kelkit Belediyesi Karla Mücadele Sınavından Başarıyla Geçti
Mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz demeden karla mücadele çalışması sürdüren Kelkit Belediye ekipleri yoğun mesaisini aralıksız sürdürüyor.
KELKİT Haberi
Kelkit Belediyesi Karla Mücadele Sınavından Başarıyla  Geçti

Mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz demeden karla mücadele çalışması sürdüren Kelkit Belediye ekipleri yoğun mesaisini aralıksız sürdürüyor. Kelkit Belediyesi kar yağışının başlaması ile birlikte başlattığı kar temizleme çalışmasını ilçenin çeşitli noktalarında aynı anda sürdürerek vatandaşların mağdur olmasının önüne geçti. Kelkit Belediyesi kar yağışı sonrası kar ve buz temizliği çalışmalarına sabahın erken saatlerinde başlayarak vatandaşların kar yağışından en az şekilde etkilenmesi için yoğun mesai harcadı.

Belediye Başkanı Aziz Nas, beraberinde birim amirleri ile birlikte çalışmaları yerinde takip etti. Çalışmalar sürerken açıklamada bulunan Başkan Nas, “kar yağışının günlük hayatı en az şekilde etkilemesi için tüm ekiplerle sahada olduklarına vurgu yaparken, kar yağışının hafta boyunca yoğun bir şekilde devam edeceğini metrolojik verilerinden görmekteyiz, bizler de Kelkit Belediyesi olarak tüm ekiplerimizle sahadayız. Kar yağışı başladığı saatlerden itibaren alarma geçtik ve vatandaşlarımızın olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için tüm imkânlarımızı seferber ettik. Zaman mefhumu gözetmeden gece saat 03’de caddeye araçlar çekilmeden temizlik çalışmalarımızı başlatarak sürdürdük, Kar yağışının durmasıyla birlikte de başta ana caddeler olmak üzere tüm yollarımızda buzlanmaya karşı tedbirli çalışma sürdürmekteyiz” dedi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit, Belediyesi, Karla, Mücadele, Sınavından, Başarıyla, , Geçti,
Yorumlar
Haber Yazılımı