Haber Detayı
12 Ocak 2020 - Pazar 10:20 Bu haber 1345 kez okundu
 
Kelkit'e 3 Yıldız 2.Sınıf Yeni Emniyet Müdürü Atandı
Kelkit İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine 3 yıldız 2.Sınıf yeni emniyet müdürü atandı.
KELKİT Haberi
Kelkit'e 3 Yıldız 2.Sınıf Yeni Emniyet Müdürü Atandı

Kelkit İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine 3 yıldız 2.Sınıf yeni emniyet müdürü atandı.

Kelkit’in Sevilen İlçe Emniyet Müdürü Şahin Dızman ’ın Bursa iline müfettiş olarak atanmasının ardından; ondan boşalan koltuğa Şiran ilçemizin başarılı Emniyet müdürü Tayfun Yıldırım atandı.

 

Kelkit’e 3 yıldız 2.sınıf Emniyet Müdürü olarak atanan Tayfun Yıldırım; Gelerek ilçedeki görevine başladı. Müdür Yıldırım, başka şehirlerde çok önemli başarıları olmuş ve meslekte önemli işler başarmıştır.

 

Yıldırım; Kelkit’e yeni geldim ancak bölgeyi biliyorum Şiran’da Görev yaptığım sırada burada dostlarımda vardı. İnanıyorum ki burada güzel dostluklarım oluşacak ve İlçe halkının güvenliği, huzuru ve selameti için devletimizin bize verdiği yetkilerle, kanunlar çerçevesinde elimizden gelen gayreti tüm personelimiz ile birlikte göstereceğiz.

 

Kelkit’li  hemşehrilerimizi yakından dinleyeceğiz, Halkımızın bizden beklentileri ve istekleri bizim için çok önemlidir. Bu bölgenin insanları kanun ve yasalara saygılı bir şekilde yaşıyor, İnsanlar samimi ve sempatik, yüzlerinde bunu görebiliyorum, İlçe halkına selam ve saygılarımı aracılığınız ile gönderiyorum, bu kapı halkın kapısıdır her zaman başımızın üzerinde yerleri vardır diye ifade etti.

 

Gümüşhane Ekspres haber ailesi olarak Bizde Sayın müdürümüze bereket dolu memleket olan ilçemiz Kelkit’e hoş geldiniz diyor yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit'e, 3, Yıldız, 2.Sınıf, Yeni, Emniyet, Müdürü, Atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı