Haber Detayı
14 Temmuz 2019 - Pazar 01:54 Bu haber 5063 kez okundu
 
Kelkit'in korkulu rüyası maskeli hırsız yakalandı
Son zamanlar ilçemiz Kelkit'te polise hırsızlık olayları ile ilgili ihbarlar sıkça yapılmaya başladı.
KELKİT Haberi
Kelkit'in korkulu rüyası maskeli hırsız yakalandı

Son zamanlar ilçemiz Kelkit’te polis’e hırsızlık olayları ile ilgili ihbarlar sıkça yapılmaya başladı.

Kelkit İlçe Emniyet Müdürlüğüne, ilçenin değişik mahallelerinden son 1 ay içerisinde çok sayıda farklı adreste meydana gelen hırsızlık olayları ihbar edildi.

Bunun üzerine Polis çok sayıda noktaya gözcü koyarak hırsızlık olaylarını aydınlatmaya çalışması vatandaş tarafından memnuniyetle karşılanırken hırsızlık olaylarında herhangi bir azalma yaşanmadı.

Polisi iyiden iyiye rahatsız eden hırsızlık olayları polisi başka başka tedbirlere başvurmak zorunda bıraktı ve hırsızlık olaylarını daha sıkı takibe aldı bunun üzerine hırsız son girişiminde suçüstü oldu ve yakayı ele vermekten kurtulamadı.

Torul İlçe nüfusuna kayıtlı Ş.A adlı hırsız polisin yakalayacağını anlayınca belindeki silahı çıkararak polise ateş açtı ve polisin karşılık vermesi sonrası bir evin bahçesinde yaralı olarak teslim oldu.

Çok sayıda hırsızlık olayını gerçekleştirdiği iddia edilen Ş.A nın üzerinde yapılan aramada 1 adet silah, bir çift eldiven, tanınmamak için başına geçirdiği maske ve gaz ile birlikte teslim oldu.

Hırsız şüphelisi olduğu iddia edilen Ş.A Kelkit devlet hastanesine oradan da Gümüşhane devlet hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldığı edinilen bilgiler arasındadır.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit'in, korkulu, rüyası, maskeli, hırsız, yakalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı