Haber Detayı
12 Eylül 2016 - Pazartesi 01:08 Bu haber 2692 kez okundu
 
Kelkit Kaymakamı Naif Yavuz kurban bayramı mesajı
Kelkit Kaymakamı Naif YAVUZ kurban bayramı vesilesi ile sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.
GÜNDEM Haberi
Kelkit Kaymakamı Naif Yavuz kurban bayramı mesajı

Kelkit Kaymakamı Naif YAVUZ kurban bayramı vesilesi ile sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

Naif Yavuz , Mesajında;Ülkemiz ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların çağladığı, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Kurban bayramını hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Bayramlar karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, toplumsal barışın, millet olma bilincinin ve birlikte yaşama iradesinin güç kazandığı günlerdir. Bayram günlerinin sevincini akrabalarımızla, dostlarımızla, engelli, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla, huzur evindeki yaşlılarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamak, milletimizle buluşma, kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini oluşturacaktır.
Değerli hemşerilerim sevinçler, mutluluklar paylaştıkça çoğalır, acılar ise paylaştıkça azalır.
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşerilerimin, Kurban Bayramını en içten duygularla kutlar, bu vesile ile aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kelkit, Kaymakamı, Naif, Yavuz, kurban, bayramı, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı