Haber Detayı
07 Ekim 2018 - Pazar 01:55 Bu haber 3031 kez okundu
 
Kelkit Lokomotif'mi? Son Vagon'mu?
Kamuoyunun ağzında dilden dile dolaşan bir nakarat; İlçemiz bölgenin lokomotif’i midir son vagon’mu almış başını gidiyor.
KELKİT Haberi
Kelkit Lokomotif'mi? Son Vagon'mu?

Kamuoyunun ağzında dilden dile dolaşan bir nakarat; İlçemiz bölgenin lokomotif’i midir son vagon’mu? almış başını gidiyor. İnsanların aklıyla alay eden gazetecinin biri bir hafta arayla arka arkaya yapmış olduğu haberlerinin ilkinde ilçemiz Kelkit’in ismini yazarak Kelkit AK Parti iktidarlarının nimetlerinden faydalanamadı, Bölgenin lokomotifi durumundaki Kelkit son yıllarda son vagon, olarak devam ediyor  diyerek yazdığı yazısını  okurlarına duyurmuştu.

 

Oysaki aynı gazete ve aynı yazı işleri müdürü  bir hafta arayla ikincikez yayımladığı  yazısında ilçemiz Kelkit’in son yıllarda bölgenin lokomotifi olarak devam ettiğini yazarak okurlarına duyurmuştur.Bu birbiriyle çelişen iki yazı  okurlar tarafından  tepkiyle karşılandı. 

Okurları’nın aklı ile dalga geçen söz konusu gazete ve yazıyı kaleme alan yazı işleri müdürü daha önceleride  birbiriyle çelişen bu neviden yazılar kaleme almıştı.  Manidar karşılanan   yazı işleri müdüre tepkiler jet hızıyla gelerek bir hafta önce bir kaymakamı acımasızca eleştirmek adına ilçemizi son vağon olarak nitelerken bir hafta sonra bir belediye başkanına takla atmak için bu sefer ilçemiz Kelkit'i bölgenin lokomatifi olarak nitelendirmek  bir gazeteciye yakışmıyor gazetecilik  bu kadar aşagılık bir meslek değildir,diyerek Gümüşhane ekspres’te  bu gazete ve yazı işleri müdürünü deşifre etmemizi bizden istemişlerdir.

Sözkonusu vatandaş,okurlar ve  ilgenel meclisi üyeleri sözkonusu birbiriyle çelişen her iki yazıyı yan yana koyarak yayınlanmasını  bizden istemiş ve gazeteci kendisine güven duyulan, yaptığı haberleriyle kamunun dikkatini çekendir. Yaptığı haberlerine kendisi dahi inanmayan değildir, diyerek tepkilerini dile getirmektedirler.

İŞTE BİRBİRİYLE ÇELİŞEN İKİ YAZI

BİR HAFTA ÖNCE

BİR HAFTA SONRA

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit, Lokomotif'mi?, Son, Vagon'mu?, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı