Haber Detayı
13 Eylül 2016 - Salı 13:05 Bu haber 2586 kez okundu
 
Kelkit Protokolünden Bayram'da Çeşitli Ziyaret
Kelkit protokolü bayram münasebeti ile çeşitli ziyaretlerde bulundu.
- Haberi
Kelkit Protokolünden Bayram'da Çeşitli Ziyaret

Kelkit protokolü bayram münasebeti ile çeşitli ziyaretlerde bulundu.  Protokol İlçe mezbahasında kurban kesen halkla bir araya gelerek, bayramlaşıp kahvaltılarını belediye başkanı Ünal Yılmaz’ın şahsına ait olan kurban etiyle yaptıktan sonra başta Şehit üsteğmen Erdem Keskin'in kabrini ziyaret edip dua okudular.

Ardından üsteğmen Erdem Keskin'in baba evini ziyaret ederek ailesi ile bayramlaştılar. Daha sonra sonra, vatanımız için yılmadan yorulmadan emek veren kahraman askerimizi ve polislerimizi ziyaret ederek bayramlarını kutladılar. Allah askerimize ve polisimize zeval vermesin, temennisinde bulunuldu.

İlçe kaymakamı Naif Yavuz, ziyaret sonrası Sevgili anam, babam ve kardeşlerimden ayrı idrak ettiğim bu bayramda, şehitlerimizin aileleri, bize ana, baba ve kardeş oldular, biz de onlara evlat olduk. Sağ olsunlar. Bugün Mehmetçiğimiz, polisimiz ve halkımızla bayramlaştık. Dedi.

Belediye başkanı Ünal Yılmaz ise bayram vesileyle çeşitli ziyaretlerde bulunduk, arkadaşlarımızla birlikte bayram süresince çeşitli ziyaretlerimiz olacak. Bu güzel gün vesilesi ile tüm İslam aleminin, Mübarek Kurban bayramını tebrik eder,  bayramın tüm mazlum ve mağdurların kurtuluşuna, akan gözyaşlarının dinmesine vesile olsun  istiyorum dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kelkit, Protokolünden, Bayram'da, Çeşitli, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı