Haber Detayı
21 Eylül 2020 - Pazartesi 14:56 Bu haber 1197 kez okundu
 
Kelkit'te en ufak bir asfalt sorunu kalmayacak
Kelkit’te altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından cadde ve sokaklar sıcak asfaltla kaplanıyor.
KELKİT Haberi
Kelkit'te en ufak bir asfalt sorunu kalmayacak

Kelkit’te altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından cadde ve sokaklar sıcak asfaltla kaplanıyor.

Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas, “Her şey daha güzel yaşanılabilir Kelkit için” ifadesini kullanarak, “İlçemizi, modern, çağdaş ve yaşanılabilir bir kent haline getirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz, Kelkit’in her bölgesinde, kimse buraya uğramıyor denilen bölgelerinde dahi hizmet üretiyoruz. Özellikle vatandaşlarımızın ulaşım konusunda sıkıntı yaşamaması adına asfaltlama çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Ekiplerimiz, belirlenen programlar dahilinde cadde ve sokaklardaki asfaltlama çalışmalarını düzenli olarak yapıyor. Kelkit’te en ufak bir asfalt sorunu kalmayana dek çalışmalarımızı özverili bir şekilde sürdüreceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Aziz Nas, Son bir ay içerisinde İlçemizi Söğütlü Beldesine bağlayan, mezarlık mevkiinde bulunan yolumuzdaki çalışmaları tamamlayarak kıymetli vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Devamında Kelki Çayı üzerine; İnönü mahallesinden Yunus Emre mahallesini birbirine bağlayan 10m genişliğinde 32m uzunluğunda inşası tamamlanan köprünün ve bağlantı yollarının asfaltlama çalışmalarını tamamlayarak devam ettik. Sanayi Bölgemizde bulunan Okul yollarımızda Öğrencilerimizin, servis araçları ve yaya olarak gelen öğrencilerin daha güvenli olarak Eğitim Yuvalarına ulaşması için sıcak asfalt ve yol genişletme çalışmalarını tamamlayarak siz kıymetli Vatandaşlarımızın hizmetine sunduk” İfadesinde bulundu.

Belediye Başkanı Aziz Nas, “Belediye Başkanlığı görevine geldiğimiz günden itibaren hep yaşanılabilir Kelkit için çalıştık, bundan böylede aynı kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz, çalışmalarımızda desteklerini bizden esirgemeyen Başta Gümüşhane Milletvekillerimiz Sayın Hacı Osman Akgül’e, Sayın Cihan Pektaş’a İlçe Başkanımız Sayın Sadi Tüysüz ve tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit'te, en, ufak, bir, asfalt, sorunu, kalmayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı