Haber Detayı
21 Mart 2020 - Cumartesi 17:44 Bu haber 529 kez okundu
 
Kelkit'te fırınlar denetleniyor
Kelkit'te yeni tip koronavirüs (Covid-19) hastalığı nedeniyle vatandaşların gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmelerini için ekmek fırınları sürekli denetleniyor.
KELKİT Haberi
Kelkit'te fırınlar denetleniyor

Kelkit’te yeni tip koronavirüs (Covid-19) hastalığı nedeniyle vatandaşların gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmelerini için ekmek fırınları sürekli denetleniyor.

 

 

Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas, Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri ve Belediye Zabıta ekiplerinin ekmek ve unlu mamullerin satışının yapıldığı işletmeleri sürekli denetlediğini belirterek, “Koronavirüs (Covid-19) hastalığına karşı dezenfekte edilmesi hususunda gerekli uyarılar ve bilgilendirmede bulunuyoruz.  Bilinçli tüketiciler olarak bu konuda vatandaşlarımızın da desteklerini bekliyoruz. Hemşehrilerimiz ekmek, pide ve diğer unlu mamul imalathanelerine yönelik şikayetlerini bizlere ulaştırabilirler” dedi.

 

 

Özellikle gıda maddeleri konusunda vatandaşların endişelerinin ortadan kalkması amacıyla denetimlerin aralıksız devam edeceğini dile getiren Nas, denetimlerde ağırlıklı olarak hijyen koşulları ve çalışanların temizliği konusunda incelemeler yapıldığını, bu süreçte vatandaşlardan sağduyulu olmalarını isteyerek paniğe kapılmadan resmi mercilerden yapılan açıklamaları dikkate almalarını istedi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit'te, fırınlar, denetleniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı