Haber Detayı
01 Haziran 2019 - Cumartesi 18:36 Bu haber 921 kez okundu
 
Kelkit'te Gazeteci Olmak
Kamu ile kurumlar arasında köprü görevi yapan "Biz basın mensupları 10 ocak çalışan gazeteciler gününde olduğu gibi” Ramazan ayında da unutulan kurumlar arasında ilk sırada yerimizi yine aldık.
KELKİT Haberi
Kelkit'te Gazeteci Olmak

Kamu ile kurumlar arasında köprü görevi yapan   "Biz basın mensupları 10 ocak çalışan gazeteciler gününde olduğu gibi” Ramazan ayında da unutulan kurumlar arasında ilk sırada yerimizi yine aldık.

Oysaki bizler Her zaman devletimizin yanında olduk, bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Gümüşhane genelinde yapılan bütün hizmetlerin kamuya ulaşmasında üzerimize düşen görevi yaptık ve bundan böyle yapmaya da devam edeceğiz.

Basın bir ilin gözü ve kulağı olduğu gibi en öncelikli kurumları arasında yer alır. Bizler basın yayın mensupları olarak halk ile kurumlar arasında köprü vazifesi görevini yerine getirmekteyiz. Gümüşhane genelinde yapılan bütün hizmetlerde basın yayın Organları’nın emekleri vardır. İl ve ilçelerimize kazandırılan bütün yatırımlarda varız. Memleket’te hizmet çıtasının artması için devlet büyüklerimizle birlikte çalışmalarımız olmuştur.

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi ilimizde de basın önemli ve meşakkatli bir görevi ifa ederek, toplumun ihtiyaç duyduğu bilgileri en kısa zamanda ve en özlü şekilde topluma ulaştırmaktadır.

 

Vali, Kaymakam, Vekillerimiz belediye başkanı, Siyasi yönetici, kurum amirleri kamu çalışanları gibi biz gazetecilerinde ortak amacı Gümüşhane, Kelkit, Köse, Şiran, Torul Kürtün, beldeler ve köylerimizin daha ileriye taşınması için hangi mücadeleyi veriyorsalar bizde aynı mücadeleyi vermekteyiz. Kurumların çalışmalarını toplumlara Toplumun genel talep ve görüşlerini’de kamuoyuna aktarmak adına önemli bir görev üstlenmişizdir.  

Gelin görün ki "Ramazan ayı boyunca birlik ve beraberlik adana kurum yetkilileri programlar tertipledi yemekler yenildi. Gümüşhane Valimiz sayın Kamuran Taşbilek ve Gümüşhane gazeteciler cemiyeti haricinde bizleri hatırlayan olmadı.

Oysaki bizlerden rica eden kurum yöneticileri ve Seçim dönemleri programlara davet etiklerinde yetişemediğimizde bizlere küsen siyasilerimiz vardı.

Seçim dönemleri veya çıkar ilişkileri haricinde basın’ın kimsenin gözünde önemi yok mu? Yok, olsun mu istenmektedir. Birlik beraberlikten söz edenlere soruyoruz? Yazının devamı son  sayıda  okumanızı öneririz.HBR. Nihat Zeyrek

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit'te, Gazeteci, Olmak,
Yorumlar
Haber Yazılımı