Haber Detayı
05 Kasım 2018 - Pazartesi 11:33 Bu haber 2522 kez okundu
 
Kelkit'te Sağlıklı Yaşam İçin El Ele Projesi
Gümüşhane Valiliği tarafından koordine edilen Kelkit Belediyesi'nin SODES Projesi, Kalkınma Bakanlıı tarafından Destekleme Programına kabul edildi
KELKİT Haberi
Kelkit'te Sağlıklı Yaşam İçin El Ele Projesi

Gümüşhane Valiliği tarafından koordine edilen Kelkit Belediyesi'nin SODES Projesi, Kalkınma Bakanlıı tarafından Destekleme Programına kabul edildi.

Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz konuya ilişkin olarak "2017 Yılı Kalkınma Bakanlığı Destekleme Programına Kabul edilen Gümüşhane Valiliği tarafından koordine edilen SODES Projemiz “Sağlıklı yaşam için el ele” projemizi tamamlamış bulunmaktayız. 277.000 TL proje bütçemiz içinde proje kapsamında Atatürk Mah. Zübeyde Hanım Cad. üzerindeki bisiklet yolumuzu tamamlayıp,merkez İlkÖğretim Okulu öğrencilerimiz içinden 50 Kursiyer öğrenci ile 3 haftalık bir bisiklet kursu düzenledik.

Katılımcı öğrencilere yararlı olduğunu düşünerek,Kelkit Belediyesi olarak İlçemizi hem altyapı hem de sosyal amaçlı olarak güzelleştirirken,geleceğimizi oluşturacak olan siz değerli çocuklarımızı önemsediğimizi bir kez daha vurguluyoruz.Bu zor projeye emek harcayıp hayata geçiren Belediyemiz İmar İşleri Sorumlusu Gülçin Şahin’e de teşekkürlerimi sunuyorum." açıklamasını yaptı.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit'te, Sağlıklı, Yaşam, İçin, El, Ele, Projesi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı