Haber Detayı
05 Ekim 2019 - Cumartesi 00:51 Bu haber 1487 kez okundu
 
Kelkit'te ''Yaya Geçidi Nöbeti'' tutuldu.
İçişleri Bakanlığınca trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması ve yaya geçitlerinin kullanımının yaygınlaştırılması amacı ile “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla başlatılan farkındalık eylemi tüm yurtta olduğu gibi Kelkit'te de eş zamanlı olarak uygulandı.
KELKİT Haberi
Kelkit'te ''Yaya Geçidi Nöbeti'' tutuldu.

İçişleri Bakanlığı’nca trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması ve yaya geçitlerinin kullanımının yaygınlaştırılması amacı ile “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla başlatılan farkındalık eylemi tüm yurtta olduğu gibi Kelkit'te de eş zamanlı olarak uygulandı. 

 

Kelkit egemenlik Meydan’ında düzenlenen etkinliğe Kelkit İlçe Kaymakamı Aziz Onur Aydın, Belediye Başkanı Aziz Nas, Ak Parti İlçe başkanı Sadi Tüysüz, MHP İlçe başkanı Özkan Keskin, belediye başkan yardımcısı Seyit Tok, garnizon komutanı üsteğmen Adem Karabiber, ilçe emniyet müdürü Şahin Dizman, İlçe milli eğitim müdürü İsmail Yücel, Öğrenciler, Kurum Amirleri ve Öğrenciler katıldı.

Etkinlikte, önceliğin yayalara ait olduğunu göstermek amacıyla üzerinde “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” ve “Önce Yaya” yazılı broşürleri şoförlere verdiler.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit'te, ''Yaya, Geçidi, Nöbeti'', tutuldu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı