Haber Detayı
08 Haziran 2019 - Cumartesi 20:19 Bu haber 2079 kez okundu
 
Kelkit'ten Binali Yıldırım'a tam destek
Cumhur ittifakı Kelkit belediye başkanı Aziz Nas, Cumhur ittifakı ortakları Ak parti ve MHP ilçe teşkilatları ortaklaşa düzenledikleri kahvaltı programında bir araya geldiler.
KELKİT Haberi
Kelkit'ten Binali Yıldırım'a tam destek

Cumhur ittifakı Kelkit belediye başkanı Aziz Nas, Cumhur ittifakı ortakları Ak parti ve MHP ilçe teşkilatları ortaklaşa düzenledikleri kahvaltı programında bir araya geldiler.

Fidan Park otel’de gerçekleşen kahvaltı programına Kelkit belediye başkanı Aziz Nas Ak Parti ilçe başkanı Sadi Tüysüz, MHP ilçe başkanı Özkan Keskin, il genel meclisi başkan vekili Reşat Çalışkan, il genel meclisi üyeleri Coşkun Korkmaz, Sami Tuncay, belediye meclisi üyeleri, köy muhtarları, Ak Parti ve MHP yöneticileri katıldı.

Katılımcıları selamlayan belediye başkanı Aziz Nas özgeçmişiyle ilgili kısaca bilgi verdi. Belediye başkanı olarak hizmetlerini hakkaniyetle yapacağını, iten, öteleyen, ezen, ezdiren olmayacağına vurgu yaptı. Muhtarlarımız müsterih olsunlar özel idare marifetiyle onlara vaktinde ve zamanında hizmetler verilecektir. Bu noktada özel idareye araç gereç ve yeni kadrolar vekillerimizin destekleriyle alınacak özel idaremiz eskisine oranla daha güçlü olacaktır dedi.

Başkan Nas burada bir araya gelmemizin başka bir amacıda İstanbul seçimleri yani cumhur ittifakının İstanbul adayı Binalı Yıldırım beye destek olmaktır. Değerli muhtarlarım malumunuz yaz dönemindeyiz İstanbul’da oturan hemşerilerimiz memlekete buralara geldiler oyu olanlar 23 Haziran’da İstanbul’da oylarını kullanmaları için otobüsler kiralandı, İstanbul’a götürüp getireceğiz, bu noktada bizimle irtibatlarını siz değerli muhatlarımız sağlarsalar ülkeye iyilik etmiş olacaklarını bilmenizi özellikle hatırlatmak isterim dedi.

Cumhur ittifakı ortağı MHP ilçe başkanı Özkan Keskin, kısaca selamlama yaptığı konuşmasının ardından CHP’ nin adayının arkasında HDP var vatan millet haini dış güçler var.  Bizler HDP ile aynı kişiye oy veremeyiz bu konuda daha duyarlı olmalıyız dedi.

Ak parti ilçe başkanı Sadi Tüysüz Kelkit’i Cumhur ittifakı yönetecek, bu konuda muhtarlarımızın desteğini yanımızda görmekten çok mutluyuz, sevgili katılımcılar Başkanlarım söylenecekleri söylediler, ama bende şunu söylemeden geçemeyeceğim, Cumhur İttifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Binali Yıldırım’ın kazanması için sizlerin desteğine ihtiyacımız var, Bunu bizden esirgemeyin,  bu seçimde bir oyun bile çok önemi var, birlikte olursak büyük büyük olur sakta güçlü oluruz, Bu duyarlılığı zaten sizlerde görmekteyiz, kahvaltıya katılımınızdan ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz sağ olun var olun dedi.

Köy muhtarlarının sırasıyla kendilerini tanıtmalarının ardından birlikte hatıra  fotoğraf çekildikten sonra kahvaltı programı son buldu.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit'ten, Binali, Yıldırım'a, tam, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı