Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 03:00 Bu haber 902 kez okundu
 
Kelkit Ülkü Ocakları Başkanlığını Mücahit Kaya'ya Devretti
Kelkit Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini iki yıldır aralıksız yürüten Musa Aygün, görevini Mücahit Kaya’ya devretti.
KELKİT Haberi
Kelkit Ülkü Ocakları Başkanlığını Mücahit Kaya'ya Devretti

Kelkit Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini iki yıldır aralıksız yürüten Musa Aygün, görevini Mücahit Kaya’ya devretti.

Devir töreni Kelkit Ülkü Ocakları binasında yapılan törene Gümüşhane İl Başkanı Murat Taştan'ın ve bazı yönetim kurulu üyelerinin katıldığı törende Kelkit Ülkü Ocakları Başkanı olarak atanan Mücahit Kaya Türk Bayrağını öperek yeni görevi devraldı.

Yapılan devir teslim göreviyle ilgili açıklamada bulunan Musa Aygün; İki yıl önce almış olduğum bayrağı lekelemeden, kirletmeden, yere düşürmeden teslim etmenin gururunu yaşıyorum diyerek bu iki yıllık süreçte her türlü fedakarlıkta bulunarak ocağımızın faaliyetlerine katılan ocağımızı hiçbir zaman boş bırakmayan Asena Birimimize, özellikle Orta Öğretim ve Üniversite Teşkilatımıza çok teşekkür ederim dedi. 

Aygün, alışma dönenimizde her zaman istişare halinde olduğumuz maddi ve manevi desteklerini bizden hiç esirgemeyen başta MHP MYK üyemiz Sayın Akın Üstün Bey ve MHP Kelkit ilçe Başkanı Sayın Özkan Keskin Bey olmak üzere Kelkit Belediyesi Bşk. Yard. Seyit Tok Beye, MHP İl genel Meclis Üyesi Coşkun Korkmaz Beye, Kelkit Belediyesi Meclis üyelerimize, Belde Belediye Başkanlarımız Salim Koç, Ökkeş ALKAN ve Yemen Demir Beylere, Eksi dönem Ocak başkanlarım Murat Yaşar Giresunlu ve Osman Uğur Bayraktar reislerime Ülkücü camiaya gönül vermiş tüm Kelkitli gönüldaşlarıma şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Kaynak: (gk) - www.gumuskoza.com.tr Editör: Alim FİDAN
Etiketler: Kelkit, Ülkü, Ocakları, Başkanlığını, Mücahit, Kaya'ya, Devretti,
Yorumlar
Haber Yazılımı