Haber Detayı
21 Nisan 2019 - Pazar 05:58 Bu haber 1146 kez okundu
 
KELKİT YAŞAR VE İRFANİ DOĞAN MESLEKİ VET TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN ANLAMLI ÇALIŞMA
Türkiye Kızılay Derneği Gümüşhane Kan Bağışı Merkezinin halkımızın kan ihtiyacını karşılamak için gerçekleştirdiği Kan Bağışı Organizasyonuna Kelkit Yaşar ve İrfani Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrenci, Öğretmen ve Personeli yoğun bir katılım sağlayarak kampanyaya anlamlı bir destek verdiler.
KELKİT Haberi
KELKİT YAŞAR VE İRFANİ DOĞAN MESLEKİ VET TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN ANLAMLI ÇALIŞMA

Türkiye Kızılay Derneği Gümüşhane Kan Bağışı Merkezinin  halkımızın kan ihtiyacını karşılamak için gerçekleştirdiği  Kan Bağışı Organizasyonuna Kelkit Yaşar ve İrfani Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrenci, Öğretmen ve Personeli yoğun bir katılım sağlayarak kampanyaya anlamlı bir destek verdiler.
 
Birçok alanda yaptıkları örnek çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Yaşar ve İrfani Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu kampanyaya verdiği destekle de örnek bir davranışa imza attı.
 
Öncelikle bu anlamlı organizasyona katkı sağlayan çocuklarımızı tebrik ediyoruz. Ayrıca hem mesleki eğitim, hem de sosyal ve kültürel alanda birçok proje yürüterek çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim almasını sağlayan Okul Yönetimi ve Öğretmenlerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: KELKİT, YAŞAR, VE, İRFANİ, DOĞAN, MESLEKİ, VET, TEKNİK, ANADOLU, LİSESİNDEN, ANLAMLI, ÇALIŞMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı