Haber Detayı
10 Ekim 2018 - Çarşamba 03:05 Bu haber 6309 kez okundu
 
Kemalettin Aydın'ın mutlu günü...
AK Parti Gümüşhane 23-24-25 Dönem Gümüşhane Milletvekili Prof. Dr. Kemalettin Aydın, kızı Eylül’ Aydın'ı evlendirdi.
GÜMÜŞHANE Haberi
Kemalettin Aydın'ın mutlu günü...

AK Parti Gümüşhane 23-24-25 Dönem Gümüşhane Milletvekili Prof. Dr. Kemalettin Aydın, kızı Eylül’ Aydın’ı evlendirdi.
Prof. Dr. Kemalettin Aydın’ın kızı Eylül Aydın İçişleri Bakanlığı’nda mesaiyi arkadaşı olan, Bakan Danışmanı, iktisatçı, Ramazan Kutlu ile Ankara Gölbaşı'nda  Vilayetler evinde yapılan düğün merasimi ile dünya evine girdi.


Düğün merasimine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Şiran Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak, Köse Belediye Başkanı Şerif Aygün, Kürtün Belediye Başkanı Ahmet Kanat, Gümüşhane Eski il Başkanı Yusuf Özgun, Gümüşhane Eski Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Kelkit Eski Belediye Başkanı Muammer Duran, GÜDEF Genel Başkanı Vahit Olgun,Ak Parti Köse Eski ilçe Başkanı Tayfun Babur, İl genel meclisi üyesi Mustafa Pala, Gümüşhane'li iş adamları ve çok sayıda davetli  katıldı.


Nikah törenine katılan tüm konuklarla ayrı ayrı ilgilenen Prof. Dr. Kemalettin Aydın bir baba olarak duygulu ve mutlu anlar yaşadığı her halinden belliydi. Hayırlı olsun temennisinde bulunan, herkese Rabbim tüm evlatlarımızı iki cihanda mutlu etsin inşallah diyerek cevaplıyordu. Gümüşhane ekspres haber ailesi olarak bizde çifti tebrik ediyor, mutlu ve huzurlu, sadet dolu bir ömür diliyoruz.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kemalettin, Aydın'ın, mutlu, günü...,
Yorumlar
Haber Yazılımı