Haber Detayı
13 Eylül 2020 - Pazar 00:08 Bu haber 4078 kez okundu
 
Köse İlçe Başkanlığında Bayrak Değişimi Gerçekleşti
AK Parti Gümüşhane teşkilatı ilçelerde ki kongrelerini gerçekleştirmeye devam ediyor.
KÖSE Haberi
Köse İlçe Başkanlığında Bayrak Değişimi Gerçekleşti

Gümüşhane AK Parti teşkilatı ilçelerde ki kongrelerini gerçekleştirmeye devam ediyor. 

İşte o kongrelerden bir tanesi de Köse ilçemizde gerçekleştirildi. Köse 60. Yıl Yatılı Bölge İlköğretim Okulu salonunda  gerçekleşen kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongre divan seçimi akabinde protokol konuşmaları ile devam etti.

Divan Başkanlığına Gümüşhane Koordinatörü Artvin Milletvekili Av. Ertunç Erkan Balta’nın, getirildiği kongrede faaliyet ve mali raporlar okundu.

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mesajının izletildiği kongrenin açılış konuşmasını yapan Ak Parti Köse ilçe Başkanı Sinan Pala bu kongrede tekrar aday olmuyorum diyerek başladığı kısa bir selamlama konuşması yaparak yeni dönemde başkan seçilecek arkadaşa başarılar diliyorum dedi.

Koronavirüs (Kovit-19) tedbirleri  göz önünde bulundurularak protokol konuşmaları kapsamında Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş, Ak Parti  il Başkanı Celalettin Köse, kısa birer selamlama konuşması yaparak kongrenin  ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını dilediler.

Köse 60. Yıl Yatılı Bölge İlköğretim Okulu Kültür Salonu'nda tek liste halinde gidilen Kongrede 200 Oydan kullanılan 163 oyun tamamını alarak seçilen  Şinasi Karaman kısa selamlama konuşması yapmasının ardından  günün anısına  hatıra fotoğrafı çekildiler.

Kongreye Gümüşhane koordinatörü Artvin Milletvekili Av. Ertunç Erkan Balta, Gümüşhane Milletvekili  Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş, AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse, Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu, Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas,  Köse bBelediye Başkanı Turgay Kesler, Köse MHP İlçe Başkanı Şerafettin Kazancı, İl Genel Meclis Üyesi Tuncay Taşdemir, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Ülker, Belediye Meclisi üyeleri, parti delegeleri ve çok sayıda partili katıldı.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ 

Başkan Şinasi karaman,2-Ali Yusuf Aygün,3-Bahtışen Güner,4-Ferudun Kesler,5-Resul Cebel,6-Sadettin Güner ,7-Sebahattin Kalkan, 8-Selim Pala, 9-Turgay Sezgin,10-Veysel Yeşilyurt, 11-Yalçın Mutlu

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Kerim Ertürk
Etiketler: Köse, İlçe, Başkanlığında, Bayrak, Değişimi, Gerçekleşti,
Yorumlar
Haber Yazılımı