Haber Detayı
12 Nisan 2020 - Pazar 14:42 Bu haber 2080 kez okundu
 
Köse Kaymakamı Canpolat Ziyaret Edildi
Köse ilçesinde Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 175. yıl dönümü nedeniyle İlçe Emniyet Amiri Komiser Yrd.Mehmet Çam ve Köse İlçe Amirliği Personeliyle beraber Köse Kaymakamı Ömer Faruk Canpolat’ı ziyaret etti.
KÖSE Haberi
Köse Kaymakamı Canpolat Ziyaret Edildi

Köse ilçesinde Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 175. yıl dönümü nedeniyle İlçe Emniyet Amiri Komiser Yrd.Mehmet Çam ve Köse ilçe Amirliği Personeliyle beraber  Köse Kaymakamı Ömer Faruk Canpolat’ı ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan Kaymakam Ömer Faruk Canpolat, köklü bir geçmişe, tecrübe ve birikime sahip olan Türk Polis Teşkilatı'nın kanunların uygulanmasını gözetmek, kamu düzeni ile vatandaşların huzur ve güven içinde yaşamalarını sağlamak amacıyla kutsi bir görev üstlendiğini söyledi.
Canpolat "Zaman ve mekan mefhumu gözetmeksizin, dürüst ve özverili çalışma anlayışıyla üstlendiği her görevi yerine getiren emniyet mensupları, insan haklarına saygılı, vatandaşlarımıza karşı hoşgörülü, yüksek disiplin anlayışına sahip, güler yüzlü ve yardımsever olmasıyla da milletimizin gönlünde ayrı bir yere sahiptir. Milletimizin huzur ve güven içerisinde hayatını sürdürebilmesi için polisimizin tek başına görevini yerine getirmesi yeterli değildir. Kamu düzeninin sağlanması, kanunların uygulanması, toplumda barışın ve güvenin sürdürülmesi bakımından vatandaşlarımıza da önemli görevler düşmektedir. Türk Polis Teşkilatı mensuplarının gününü kutluyorum. Görevlerini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazi polislerimize şükranlarımı sunuyor, görevi başında bulunanlara ve emekli olanlara aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum" diye konuştu.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Alim FİDAN
Etiketler: Köse, Kaymakamı, Canpolat, Ziyaret, Edildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı