Haber Detayı
18 Eylül 2020 - Cuma 13:38 Bu haber 9102 kez okundu
 
Köse Kaymakamına Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla resmi gazetede yayımlanan atama kararnamesiyle Köse ilçemize kaymakam olarak atanan İbrahim Gültekin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.
KÖSE Haberi
Köse Kaymakamına Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla resmi gazetede yayımlanan atama kararnamesiyle Köse  ilçemize kaymakam olarak atanan  İbrahim Gültekin’e hayırlı olsun ziyaretinde  bulunduk.

Kelkit’te haftalık yayın yapmakta olan Gümüşhane Ekspres Gazetesi olarak, Köse Kaymakamlığına atanan Kaymakam İbrahim Gültekin’e “Hayırlı Olsun” ziyareti gerçekleştirerek başarılar diledik. “Hayırlı Olsun” ziyaretine Gümüşhane Ekspres Gazetemizin İmtiyaz Sahibi  Sayın Nihat  Zeyrek ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Alim Fidan gerçekleştirdi.


Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyaret sırasında görevde kaldığı süre içerisinde Köse için yapılan ve yapılacak çalışmalarda bulunmak için hazır olduğunu belirten Kaymakam Gültekin; Kaymakam olarak Köse için “elinden geleni yapacağını ve beraberlik içerisinde Köse ilçemizde güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. İlçemizin kalkınması ve sorunlarının çözümü adına  kurum kuruluşlar ve siz  basın mensupları  arasında yapılabilecek her türlü işbirliğinde memnuniyet duyacağız” dedi.


Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Zeyrek ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Fidan’a eşlik eden Köse’nin Sesi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Veysel Cebel ile yapılan ziyaret esnasında Kaymakam İbrahim Gültekin’ ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken basın kuruluşları kurumların denetleyici konumundadır ve önemli güçtür. Biz sizleri önemsiyoruz ifadelerini kullandı. Gazetemiz tarafından basın olarak verilebilecek tüm desteklere hazırız. Kendilerine tekrardan yeni görev yerinde başarılar diliyor, misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Sayın Kaymakamımız, Köse ve Köse halkı için hayırlı olmasını temenni ediyorum” cümlelerini kullandı.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Kerim Ertürk
Etiketler: Köse, Kaymakamına, Hayırlı, Olsun, Ziyaretinde, Bulunduk,
Yorumlar
Haber Yazılımı