Haber Detayı
06 Şubat 2019 - Çarşamba 00:29 Bu haber 6244 kez okundu
 
Mallı “Bize Çamur Atanlar, Bizim Kadar Çamur Çiğnemek Zorundadırlar”
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şiran İlçe Başkanı Nihat Mallı, kendisi hakkında yapılan dedikodularla ilgili basın açıklaması yaptı.
ŞİRAN Haberi
Mallı “Bize Çamur Atanlar, Bizim Kadar Çamur Çiğnemek Zorundadırlar”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şiran İlçe Başkanı Nihat Mallı, kendisi hakkında yapılan dedikodularla ilgili basın açıklaması yaptı.

Şiran İlçe Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) binasında partilerin eşliğinde gerçekleştiği basın açıklamasın da kendisi hakkında yapılan dedikoduları ve yapan kişileri topa tuttu.

Her zaman Cumhuriyet Halk Partili olarak ilçenin hizmetinde olduklarını ve bu gerçeği kimsenin gölgelemesine izin vermeyeceklerini ifade eden Mallı;” Bu günkü basın açıklamamızın sebebi, hakkımızda yapılan mesnetsiz dedikodular. Başka partilere destek olacaklar veya başka parti ile yola yürüyecekler diye sirkülasyonlar var. Biz hiçbir partiye güvenerek yola çıkmadık. Biz kendi gücümüze güvenerek aday çıkardık ve adayımızın yanındayız. Bu seçimi inşallah sizlerin sayesinde yüzümüzün akıyla sonuna kadar yürüteceğiz ve başarı ile çıkacağımıza inanıyorum. Biz bu bayrağı dedemizden atamızdan babamızdan devraldık ve bizde torunlarımıza devredeceğiz. Şiran’da bizim hakkımızda söylenilen asılsız, çirkin, olumsuz şeyleri şiddetle ret ediyorum. Bu dedikoduları yayanları da kınıyorum. Ben bu partide bir ömür tükettim.

Cumhuriyet Halk Partisine kırık yıl emek verdim. Ben bedel karşılı partili değilim. Kamu adına vatan adına bayrağımızın adına bu partide görev yapıyorum. Kırk yıldır elimde sadece delege kartlarım var bütün sermayem benim bu kartlar onur madalyalarım. Kırk yıldır başka bir partimde olmadı. Sağda solda benim hakkımda söz söyleyen arkadaşlar zaman zaman Adalet Partili, zaman zaman Demokrat Partili, Mili Selamet Partili, Milliyetçi Hareket Partili, Doğruyol Partili, Anavatan Partili, Ak Partili olmuşlardır ama ben dedemden aldığım bayrağı hala taşıyorum ve taşımayada devam edeceğim.

Biz Şiran’da bu göreve geldiğimiz zaman ilçede Cumhuriyet Halk Partisine parası ile yer vermiyordular. Biz Cumhuriyet Halk Partisine Şiran’ın en güzel yerinde böyle bir mekan kazandırdık. Burası bizim yuvamız artık, torunlarımızda inşallah burada siyasetlerini yapıp partimize hizmet edecekler. Ayrıca ben bu partinin kurucu üyelerinden 384 sıra numarasına sahip bir ilçe başkanıyım. 1980 den Cumhuriyet Halk Partisinin tekrar yapılanmasındaki 384.cü kişiyim. Adıma yapılan her türlü çirkin dedikoduları ret ediyorum. Bizim çizgimiz beli çizgimizde kırık olmadı. Bize Çamur Atanlar Bizim Kadar Çamur Çiğnemek Zorundadırlar.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Nihat Mallı’nın basın açıklamasından sonra söz alan Şiran Belediye Başkanı Hüseyin Kaya ise;” Başkanımız partimizin başında ilçe başkanlığını üç dönemdir Şiran’da yürütüyor. Kendisine göstermiş olduğu çapa ve katkılardan dolayı çok teşekkür diyorum. Biz bir aileyiz bizi dedi kodular yıkamaz. Herkes kendi yoluna bakmalı bugün Şiran’da güzel bir seçime giriyoruz. Her parti kendi kulvarında yarışacak ama adap ile saygı ile yarışması gerekiyor. Kimseye çamur ve kimseyi kirletecek siyasetin içerisinde biz olmayacağız. Diğer partili arkadaşlarımızın da olmasını istemiyoruz. Herkese başarılar diliyorum. Biz başkanımızla, yönetimimizle ve Şiran halkı ile el eleyiz. ”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mallı, “Bize, Çamur, Atanlar,, Bizim, Kadar, Çamur, Çiğnemek, Zorundadırlar”,
Yorumlar
Haber Yazılımı