Haber Detayı
28 Kasım 2020 - Cumartesi 22:50 Bu haber 946 kez okundu
 
Mazbatasını alan Köse ilk toplantısını gerçekleştirdi
AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığı’na yeniden seçilen Av. Celalettin Köse mazbatasını aldı.
GÜMÜŞHANE Haberi
Mazbatasını alan Köse ilk toplantısını gerçekleştirdi

 

AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığı’na yeniden seçilen Av. Celalettin Köse mazbatasını aldı.

AK Parti Gümüşhane 7. Olağan İl Kongresi’nde güven tazeleyerek 536 oyla yeniden il başkanı seçilen Köse, yönetim kurulu üyeleriyle Gümüşhane Adliyesi’ne gitti. 

İl Seçim Kurulu Müdürü Nejdet Yetimoğlu’ndan mazbatasını teslim alan Başkan Köse, daha sonra Ramada Otel’de ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

 

Yönetim kurulu toplantısında yaptığı konuşmada AK Parti İl Başkanı olarak Gümüşhane’ye hizmet edecek olmanın bir kez daha mutluluğunu yaşadığını dile getiren Başkan Köse, yeni yönetimin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak siyasetteki gayelerinin doğru işlerin sahibi olmak olduğunu ifade etti.

Kongrelerin bir bayrak yarışı olduğuna dikkati çeken Başkan Köse, şu ifadeleri kullandı: “Biz il Başkanı olduğumuz günden bugüne kadar yönetim kurulu toplantılarımızı birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde gerçekleştirdik. Çok şükür hiçbir yönetim kurulu üyemiz yüzümüzü yere baktırmadı. Bundan önceki dönemlerde yönetim kurullarında birlikte çalıştığımız arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.  Yeni dönemde aramızda değerli büyüklerimiz, teşkilatçılık anlamında çok tecrübeli yönetim kurulu üyelerimiz ve siyasete yeni katılan çok genç simalar var. Yine 5 yıldır birlikte siyaset yaptığım birbirinden kıymetli arkadaşlarımız var. Kendileriyle yeni dönemde de birlikte yol yürüyecek olmaktan memnun olduğumu ifade ediyorum. Bu bir bayrak yarışı, yenilenmekte, tazelenmekte fayda var. Bu felsefeyle hareket ettik ve birçok yeni arkadaşımızı da aramıza kattık. Yeni arkadaşlarımızın da destek ve katkılarıyla AK Parti Gümüşhane ailesi olarak inşallah hemşehrilerimize hizmet için çalışacağız. Millete hizmet yolunda yapmamız gereken ise birliğimizi beraberliğimizi, kardeşliğimizi en üst seviyede muhafaza etmektir. Teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız, milletvekillerimiz birlik ve beraberlik içerisinde Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bize gösterdiği 2023, 2053 ve 2071 hedeflere ulaşmak için çalışacağız” dedi.

Kaynak: Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Mazbatasını, alan, Köse, ilk, toplantısını, gerçekleştirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı