Haber Detayı
14 Nisan 2019 - Pazar 00:28 Bu haber 810 kez okundu
 
Mazbatasını Alan Nas Görevine Başladı
Cumhur İttifakı’nın Kelkit belediye Başkan adayı seçilen Aziz Nas, mazbatasını alarak resmen göreve başladı.
KELKİT Haberi
Mazbatasını Alan Nas Görevine Başladı

Cumhur İttifakı’nın Kelkit belediye Başkan adayı seçilen Aziz Nas, mazbatasını alarak resmen göreve başladı.

 

Cumhur ittifakı Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas, 13.04.2019 cumartesi günü ilçe seçim kuruluna giderek Seçim kurulu çalışanlarından mazbatasını aldı.

 

 

Mazbatasını alan Nas; Adliye binası önünde bekleyen kalabalıkla birlikte hatıra fotoğraf çekildi. Ardından Belediye Başkanlığı binasına geçen çiçeği burnunda belediye başkanı Aziz Nas; burada bekleyenler tarafından Kurban kesilerek karşılandı ve belediye girişinde belediye çalışanları tarafından ellerinde çiçeklerle karşılandı.

 

Başkanlık makamına geçerek koltuğuna oturan başkan Nas; 31 Mart'ta yapılan mahalli idareler seçimlerde Kelkit halkın  teveccühü ve desteğiyle seçimi kazandık. Bu süreçte şahsıma destek veren herkese teşekkür ediyorum. " Kelkit halkı bizlere teveccüh gösterdi. Gönül Belediyeciliği dedi ve bizleri hizmet için seçti. İnşallah sizlere layık olmaya çalışacağız. Yüce Rabbim çıktığımız bu yolda hepimizin yardımcısı olsun." dedi.

 

Başkan Nas sözlerinin devamında "Mevla’ma bu başarıyı zaferi bizlere yaşattığı için hamt ediyorum. Mevla’mız yapacağımız hizmetlerde bizlere yardımcı olsun. İnşallah bu görevi layıkıyla yapmaya çalışacağız. Beş yılın sonunda da söz verdiğimiz gibi projelerimizi bitirir ve sizlere karşı mahcup olmayız ifadesinde bulundu.

 

Cumhur İttifakı’nın adayı Aziz Nas mazbatasını cumhur ittifakı üyeleri Ak Parti İlçe Başkanı Sadi Tüysüz, MHP ilçe başkanı Özkan Keskin, İl Genel Meclisi üyeleri Reşat Çalışkan, Sami Tuncay, Belediye Meclis üyeleri, her iki partinin yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mazbatasını, Alan, Nas, Görevine, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı