Haber Detayı
21 Nisan 2019 - Pazar 05:15 Bu haber 994 kez okundu
 
MHP 31 Mart yerel seçimlerinin ardından toplandı
31 Mart yerel seçimlerinin tamamlanmasının ardından Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli'nin çağrısıyla Antalya Side'de toplandı.
- Haberi
MHP 31 Mart yerel seçimlerinin  ardından toplandı

31 Mart yerel seçimlerinin tamamlanmasının ardından Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli'nin çağrısıyla Antalya Side'de toplandı.

Geçtiğimiz hafta MHP’li milletvekilleri ile bir araya gelen ve bir dizi toplantı düzenleyen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli bu kez il başkanları ve belediye başkanları ile bir araya geldi.

Devlet beyin çağrısı üzerine Gümüşhane İl Başkanı Nadim Aydın, Şiran Belediye başkanı Mutlu Özel,Torul Belediye Başkanı Evren Özdemir, Özkürtün Belediye Başkanı Yakup Turgut, Kürtün Belediye Başkanı Enver Şen, Deredolu belediye başkanı Özgül Alkan, söğütlü belediye başkanı Salim Koç, Öbektaş belediye başkanı Yemen Demir,  ve partililer Antalya'ya uçtular.

Gümüşhane il başkanı Nedim Aydın , toplantının 31 Mart yerel seçim sonuçlarnın değerlendirilmesi ile ilgili olduğunu belirterek gerekli değerlendirmelerin yapıldığını söyledi.

 

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: MHP, 31, Mart, yerel, seçimlerinin, , ardından, toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı