Haber Detayı
05 Kasım 2018 - Pazartesi 03:39 Bu haber 2675 kez okundu
 
MHP YEREL SEÇİMLERE TAM KADRO HAZIR
Milliyetçi hareket partisi, sayın genel başkanımızın da açıklamış olduğu gibi her seçim bölgesinde aday çıkartacak ve seçimleri almak içinde gerek adaylarımız gerekse teşkilatlarımız var güçleri ile çalışacaklar.
SİYASET Haberi
MHP YEREL SEÇİMLERE TAM KADRO HAZIR

Milliyetçi hareket partisi, sayın genel başkanımızın da açıklamış olduğu gibi her seçim bölgesinde aday çıkartacak ve seçimleri almak içinde gerek adaylarımız gerekse teşkilatlarımız var güçleri ile çalışacaklar. Bu noktada teşkilatlarımız yerel seçimlere hazırlıklarını tamamlamış durumdalar. Adayların tespiti için İl, ilçe teşkilatlarımız gerekli görüşmeleri yapıyorlar. Partimize adaylık başvurusu yapmak için görüşme talebinde bulunan aday adayı sayısı bir hayli fazla olacak gibi görünüyor. Milliyetçi hareket partisinin olaylara yaklaşımı ve olaylar karşısında almış olduğu tavır milletimiz tarafından kabul görmüş ve haklı politikalar ürettiği herkesim tarafından takdir edilmiştir. Yerel seçimlerde de özellikle bölgemizde AKP nin alternatifi olan partimiz 31 mart 2019 da yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Gümüşhane de bulunan bütün belediyelere talip olana partimiz varolan belediyelerinin sayısını ciddi manada artıracak ve bölgeye hizmet etme yarışında da var olduğunu gösterecektir. Bölgemizde yaşayan insanlarımızın hizmete her bölgeden daha çok ihtiyacı vardır. Bu hizmet açığını kapatmanın yolunun MHP li belediye başkanlarını seçerek onlar ile yola devam etmektir. Yapılacak seçim çalışmalarında Cumhur ittifakının ruhuna zarar vermeden projeler ile adaylarımızı ön plana çıkartacağız. Ülkemiz artık kısır tartışmaların uzağında üreten ve hizmet odaklı stratejiler üzerinden yürüyecektir. Partimizin ve parti mensuplarımızın ülke meseleleri söz konusu olduğunda karşılıksız ne kadar büyük fedakarlıklar yaptığını anlatmaya gerek yok. Çünkü; 15 temmuz sonrası milletimiz MHP’yi ve Genel başkanı Devlet BAHÇELİ beyefendiyi daha iyi anlamış bu sebeple de 31 mart 2019 da yapılacak mahalli idareler seçimlerine milletimizin MHP ye gerekli desteği vereceğine inancımız tamdır.

Partimizin çıkartacak olduğu belediye başkan adayları, belediye meclisi üyeler ve il genel meclisi üyelerinin donanımlı, üreten, projeler ortaya, yaşadığı çevrede saygınlığı olan, mazeret değil çözümler üreten vizyon sahibi adaylar olması önemsenecektir. Teknolojinin bu kadar gelişmiş olduğu çağımızda dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden ve yerel imkanları en üst seviyede kullanabilen belediyecilik anlayışı ile adaylarımız toplumun karşısına çıkacaklardır.

Seçimlerimizin şimdiden ülkemiz, ilimiz ve ilçemiz için hayırlara vesile olmasını diler. “Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” diyebilenlerin bu yarışta başarılı olmaları en büyük temennimizdir

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: MHP, YEREL, SEÇİMLERE, TAM, KADRO, HAZIR,
Yorumlar
Haber Yazılımı