Haber Detayı
28 Mart 2018 - Çarşamba 01:31 Bu haber 3103 kez okundu
 
Milletvekilli Hacı Osman Akgül, hafta sonu tatilini Baba ocağında geçirdi. .
Millet vekilimiz, Hacı Osman Akgül meclis çalışmaları dışındaki zamanını baba ocağında geçirmeyi adeta tutku haline getirdi..
SPOR Haberi
Milletvekilli Hacı Osman Akgül, hafta sonu tatilini Baba ocağında geçirdi.   .

       Millet vekilimiz, Hacı Osman Akgül meclis çalışmaları dışındaki zamanını baba ocağında geçirmeyi adeta tutku haline getirdi.. Nitekim geçtiğimiz hafta 25.03.2018 günü oynan Gümüşhane spor-pendik Spor karşılaşmasını da izleme isteği sebeplerden birisi olsa da, asıl amacın, Kent sakinlerini kucaklayan bir ziyaret olduğunu söylemek daha doğru olur kanısındayım. Maçın berabere bitmesi sevindirici olmamakla birlikte (1)   puanıda yadsımamak gerekir diyerek biz asıl konumuza dönelim.. ..

     Maç öncesi Hemşehrimiz iş adamı ve Gümüşhane Spor Yönetim Kurulu üyesi  Fazlı Ceylanın  Bağlarbaşındaki iş yeri tesislerinde  Spor severler ve hemşehrileriyle sabah kahvaltısında buluşan Vekilimiz Sayı Akgül, gündeme ilişkin konuları ileriki bir tarihte değerlendirmek üzere  daha çok, Gümüşhane spor ,un geleceği ile ilgili düşüncelerinden söz etti…

     Millet Vekilimiz Sayın Akgül, özetle,” Gümüşhane sporda artık Bahar havası esmektedir. Sık değişen teknik direktör sorununu futboldaki hocalık otoritesi ile tanınmış olan hemşehrimiz Ziya Doğanı aramıza katmakla temelden çözmüş bulunmaktayız.  Öyle eminimki, alınan bu tedbir takımımıza önemli bir motivasyon sağlayacak ve bu olumlu psıkolojık enerjıde sahaya yansıyacaktır.  Taraftarlarımız müsterih olsunlar .Gelecek 6 ve 7 haftalarda alacağımız sonuçların sevindirici olacağını düşünüyorum.. Bu olumlu sonuçlarla birlikte Ziya Hoca, baştan niye geldi-gitti? Sorusu da kendiliğinden  cevap bulacak  gereken açıklama da yapılacaktır.”şeklinde konuştu..

       Bir soru üzerine Sayın Akgül,”Bu saatten sonra takımda değişiklik yapılması yada ilave sporcu transferi gündemde yok. Varsa bir sorun Kulüp yöneticilerimiz ve teknık direktörümüz durumu değerlendirirler .” dedi. .

       Gümüşhane spora maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Sayın Vekil in Gümüşhane sporla da yakından ilgilenmesini takdirle karşılayan sporseverler ve takım taraftarları kendi sahasında.(0-0) beraber kalan takımımız için,  “Gümüşhane spor sahada adeta yok gibiydi. Gümüşhane spor gitti yerine sanki başka bir takım geldi. Oysaki ligde en güçlü takım olarak bilinen takımımız bu maçta neden durağanlaştı? Nazarmı değdi !:”: diyede eleştirilerini yapmadan edemediler.

(Haber Yorum: Y.SADIK)

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Milletvekilli, Hacı, Osman, Akgül,, hafta, sonu, tatilini, Baba, ocağında, geçirdi., , , .,
Yorumlar
Haber Yazılımı