Haber Detayı
07 Ekim 2018 - Pazar 03:21 Bu haber 7170 kez okundu
 
Nurettin Taş’ın Adaylığı isabetli olur
Doğa Koruma ve Milli parklar eski Genel Müdürü Nurettin Taş Gümüşhane Belediye Başkan adayı olacağı iddiaları, Gümüşhane halkı tarafından sevinçle karşılandı.
SİYASET Haberi
Nurettin Taş’ın Adaylığı isabetli olur

Doğa Koruma ve Milli parklar eski Genel Müdürü Nurettin Taş Gümüşhane Belediye Başkan adayı olacağı iddiaları, Gümüşhane halkı tarafından sevinçle karşılandı.Türkiye’de çok sayıda başarılı proje’de imzası olan Taş, aynı zamanda Gümüşhane tarihinde hiç görmediği büyüklükte hizmetleri onunla gerçekleştirdi.Türkiye’nin başarılı bürokratları arasında gösterilen, Nurettin Taş ayni zamanda dürüst ve kişiliğiyle milyonların sevgisini kazanan kişi olarak ta biliniyor.

 

Gümüşhane halkı ile yapılan çok sayıda söyleşide, Gümüşhane’nin Belediye Başkanı adayı kim olsun? Kimi aday görmek istersiniz sorusuna cevap olarak Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın partisinin gurup toplantısında yapmış olduğu konuşmasında, işaret ettiği özellikleri benimsediklerini Belediye Başkanı adayı olan kişinin Sadece Partinin oyu ile değil, vizyon’u olan, kişilerle barışık, liyakat sahibi, insanlara karşı mütevazı, gönüllere girmiş kişilerden olmalıdır söylemlerinin yerinde olduğunu öne sürerek, eski genel müdür Nurettin Taş’ı işaret ediyor denmektedir.

 

Gümüşhane halkı tarafından sevilen Taş, aday gösterilmesi halinde tüm partilerden de oy alacağına kesin gözüyle bakılırken, Nurettin Taş’ın Belediye Başkanı olması Gümüşhane için kazanç olacağı ısrarla dile getirilmektedir.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Nurettin, Taş’ın, Adaylığı, isabetli, olur,
Yorumlar
Haber Yazılımı