Haber Detayı
10 Mayıs 2016 - Salı 21:28 Bu haber 4798 kez okundu
 
Pektaş, Gümüşhane ekspres gazetesini ziyaret etti.
Pektaş, gazetecilik, çok yoğun ve hızlı bir çalışma temposu gerektiren meslektir. Dünyanın her yerinde özveri isteyen, meslekler grubunda yer almaktadır.
- Haberi
Pektaş, Gümüşhane ekspres gazetesini ziyaret etti.

Pektaş, gazetecilik,  çok yoğun ve hızlı bir çalışma temposu gerektiren meslektir. Dünyanın her yerinde özveri isteyen, meslekler grubunda yer almaktadır. Basın, bilgi edinme hakkı, haberleşme özgürlüğü, insan hakları ve demokrasinin en vazgeçilmez unsurlarından birisidir. Böylesine önemli bir sorumluluğu, her türlü zor şartlar altında çalışarak yerine getirmeye çalışan siz basın mensuplarınızın zorluklarını çok iyi bilirim.

Ancak haber yaparken kimsenin etkisi altında kalmadan özgür ve objektif haber yaptıkça itibarınız ve güveniniz artar. Bunu da bilmekte fayda var özellikle altını çizmek istiyorum. Yeni yerinize taşınmışsının hayırlı olsun tebrik ediyorum. Görevlerinizde başarılar dilerim diyen pektaş gazetemiz genel yayın yönetmeni ile vakti zamanında birlikte çalıştıklarını dile getirirken Zeyrek'in başarılı bir personellerinin olduğunu ve duvarda asılan takdir ve teşekkürlerinse bakanlıkların verdiğini dile getirdi. Gümüşhane ekspres Gazetesi ilimize önemli katkıları olmuş ve inanıyorum ki bundan böyle daha da katkıları devam edecektir."

Pektaş, beraberinde Ak Parti Kelkit ilçe başkanı Yusuf Aydın, Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz  ve partililer vardı. Zeyrek, Pektaş'nın ziyaretinden duyduğu memnuniyet dile getirirken biz işimizi severek yapıyoruz. Haber nerde biz orda olacağız bizim önceliğimiz haber olacaktır. Pektaş ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Pektaş,, Gümüşhane, ekspres, gazetesini, ziyaret, etti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı