Haber Detayı
02 Haziran 2019 - Pazar 16:49 Bu haber 5561 kez okundu
 
Seyit Tok Kelkit Belediye Başkan Yardımcısı Oldu
Kelkit belediye başkan yardımcısı görevine atandığını sosyal medya hesabından duyuran Gümüşhane İl Milli Eğitim müdürlüğünde Şube Müdürü olarak çalışan Seyit TOK, Teveccühe mazhar olduğunu ve bugüne kadar görev yaptığı yerlerdeki uyumlu çalışmaları, ortaya koyduğu projeler ile göz Dolduran TOK, Yeni atandığı görevi de hakkıyla yapacağı noktasında herkesin hem fikir olması kamuoyunda mutluluk verici bir durum olarak algılandı.
KELKİT Haberi
Seyit Tok Kelkit Belediye Başkan Yardımcısı Oldu

Kelkit belediye başkan yardımcısı  görevine atandığını sosyal medya hesabından duyuran Gümüşhane İl Milli Eğitim müdürlüğünde Şube Müdürü olarak çalışan Seyit TOK, Teveccühe mazhar olduğunu ve bugüne kadar görev yaptığı yerlerdeki uyumlu çalışmaları, ortaya koyduğu projeler ile göz Dolduran TOK, Yeni atandığı görevi de hakkıyla yapacağı noktasında herkesin hem fikir olması kamuoyunda mutluluk verici bir durum olarak algılandı. 
Seyit TOK sosyal medya hesabında şöyle bir paylaşım yaptı: 20 yıla yakındır çalıştığım eğitim camiasından Kelkit Belediye Başkan Yardımcılığına atanmam dolayısıyla bugün itibarıyla ayrılmış bulunmaktayım. Eğitim camiasında Türkçe öğretmeni olarak göreve başladım iki farklı lisede okul yöneticiliği bir ortaokulda okul yöneticiliği, ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görev yaptım. 
Milli Eğitim Bakanlığı'nda ki görev sürem boyunca 6 Teşekkür Belgesi, 3 Başarı belgesi, 1 Üstün Başarı belgesi 1 Aylıkla ödül alarak alnımızın akıyla görevimizi tamamlamış bulunmaktayım. Çalıştığım her ortamdaki arkadaşlara hakkımı helal ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Seyit, Tok, Kelkit, Belediye, Başkan, Yardımcısı, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı