Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 14:44 Bu haber 1621 kez okundu
 
SGK Merkez Müdürleri Çalıştayı Kelkit'te Yapıldı.
Sosyal Güvenlik kurumunda görevli müdürlüklerin sorunları ve çözümleri için Kelkit’te geniş kapsamlı bir toplantı yapıldı.
KELKİT Haberi
SGK Merkez Müdürleri Çalıştayı Kelkit'te Yapıldı.

Sosyal Güvenlik kurumunda görevli müdürlüklerin sorunları ve çözümleri için Kelkit’te geniş kapsamlı bir toplantı yapıldı.

Kelkit Kaymakamlığına bağlı Gençlik ve Spor ilçe müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen çalıştaya Kelkit Belediye Başkan Vekili İrşadi Bilgin, Kelkit Ak Parti İlçe Başkan Vekili Ömer Demir, Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Servet Daltaban,Belediye Meclis Üyesi Nazan Keskinoğlu, Ak Parti Kelkit İlçe Kadın Kolları Başkanı Yaşar Çelebi çeşitli il ve ilçelerden gelen SGK Merkez Müdürleri katıldı.

Kelkit SGK Merkez Müdürlüğünün ev sahipliğini yaptığı çalıştayda Sosyal güvenlik kurumunun yerel ve genel sorunlarının çözümü için toplanıldı. 3 gün sürecek olan programda kişisel gelişim semineri Songül Çakıcı Emektar tarafından verildi. Çalıştaya katılan konuklara Gümüşhane’mizin tarihi ve turistlik yerleri Kelkit SGK Merkez Müdürü Harika Turan Güzel tarafından gezdirildi.

Çalıştayın son günü akşamı ise Kelkit Belediyesi Nurettin Özdemir kültür evinde akşam yemeği tertip edildi. Yemeğe Gümüşhane İl Emniyet Müdürü Ömer Faruk Karataş, Gümüşgöze Belediye Başkanı Hasan Aksel, Öbektaş Belediye Başkanı Yemen Demir, Belediye Meclis Üyesi Nazan Keskinoğlu  ve çeşitli bölgelerden gelen SGK Merkez müdürleri katıldı Çalıştaya katılım ve katkılarından dolayı Gümüşgöze ve Öbektaş Belediye Başkanlarına ve çalıştaya ev sahipliği yapan Harika Turan Güzel’e çalışmalarından dolayı verilen plaketin akabininde gece  müzik öğretmeni Kurtuluş Güner  tarafından yapılan canlı müzikle sonlandırıldı.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Alim FİDAN
Etiketler: SGK, Merkez, Müdürleri, Çalıştayı, Kelkit'te, Yapıldı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı