Haber Detayı
05 Aralık 2020 - Cumartesi 13:48 Bu haber 2406 kez okundu
 
Şidef Başkanı Kaya'nın test sonucu pozitif Çıktı
Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF) genel Başkanı Serkan Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve karantinada olduğunu duyurdu.
ŞİRAN Haberi
Şidef Başkanı Kaya'nın test sonucu pozitif Çıktı

Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF) genel  Başkanı Serkan Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve karantinada olduğunu duyurdu. 

 

Konuyla ilgili gazetemiz Gümüşhane Ekspres'in sorularını cevaplayan Genel Başkan  Serkan Kaya, "Yüksek ateş şikâyetiyle başvurmuş olduğum hastanede görülen lüzum üzerine yapılan Korona virüs testi gerçekleştirildi ve test sonuçlarımın pozitif olduğu açıklandı. Çok şükür durumum iyi, herhangi bir olumsuzluk yoktur. Doktorlarımız, süreci evde geçirmemi uygun gördüler. Şimdilik evde istirahat ediyorum ufak tefek ağrılarım var, koku almakta güçlük çekiyorum, sağlık her şeyin başı, bugün 8. Gün oldu inşallah evde tedavim devam edecektir, tüm hemşehrilerime bu işin şakasının olmadığını tekrar hatırlatmak isterim " İfadelerini kullandı.

Gümüşhane Ekspres Haber ailesi olarak  (ŞİDEF) Genel başkanımız Sayın Serkan Kaya’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletir, tez zamanda sağlığına kavuşmasını temenni ederiz.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Şidef, Başkanı, Kaya'nın, test, sonucu, pozitif, Çıktı, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı