Haber Detayı
15 Eylül 2019 - Pazar 02:25 Bu haber 2484 kez okundu
 
Şiran Belediyesinde Halk Günleri Devam Ediyor
Şiran Belediyesi’nde Halk günleri devam ediyor Şiran Belediye Başkanı Mutlu Özel, Belediye Başkanı Seçilmesinin ardından Belediyenin Sosyal Sorumluluk projelerinden birisinin de vatandaşın sorunlarını dinlemek olduğunu dile getirerek, ilçede her hafta Perşembe günlerini halk günü ilan etti.
ŞİRAN Haberi
Şiran Belediyesinde  Halk Günleri Devam Ediyor

Şiran Belediye Başkanı Mutlu Özel, Belediye Başkanı Seçilmesinin ardından Belediyenin Sosyal Sorumluluk projelerinden birisinin de vatandaşın sorunlarını dinlemek olduğunu dile getirerek, ilçede her hafta Perşembe günlerini halk günü ilan etti.

Her Perşembe günü Şiran Belediyesine gelecek vatandaşları bekleyen Şiran Belediye Başkanı Özel, Şiranlı vatandaşlarla dertleşip sorunlarını dileyip kendilerine zaman ayırıyor. Yaptığım bu sosyal sorumluluk projesinden gelen bütün vatandaşlar mutlu ayrılıyor.

Şiran Belediyesi olarak ellerinden gelen yardımları yapmaya ve vatandaşların sorunlarını dinlemeye devam edeceklerini dile getiren Özel, Allah nasip edersen görev yaptığım süre boyunca her Perşembe halk günü olarak devam edecek açıklamalarında bulundu. Şiran belediye başkanı Mutlu Özel göreve başlar başlamaz ilk icraatlarından biri halk günü uygulamasını başlatmak oldu.

Başkan Özel gazetemize verdiği demeçte; “ Halkımızın talep ve ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek adına böyle bir uygulamayı hayata geçirmiş olduk. Göreve başladığım haftadan itibaren her Perşembe saat 09:00 ile 12:00 saatleri arasında halk günü yapıyoruz. Böylece halkımızla aramızda duvarları kaldırmış olduk. Aynı zamanda whatsapp iletişim hattını da devreye sokarak halkımızın istek arzu ve şikâyetlerini bu şekilde de değerlendirmeye alıyoruz.” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şiran, Belediyesinde, , Halk, Günleri, Devam, Ediyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı