Haber Detayı
16 Ocak 2021 - Cumartesi 23:16 Bu haber 1165 kez okundu
 
Şiranlı İş İnsanı Tarık Kılıç’tan 1954 Kelkit Belediyespora Büyük Jest
Silayırahim amacıyla Gümüşhane’yi ziyarete gelen Şiranlı iş insanımız ve gazetemizin kurucularından olan Tarık Kılıç, 1954 Kelkit Belediyesporu ziyaret etti. Geçmiş yılarda memleketi için büyük fedakârlıklara imza atan ve bir dönem Gümüşhanesporda yöneticilik de yapan Tarık Kılıç, 1954 Kelkit Belediyesporu ziyaretlerinde örnek bir davranışta bulunarak takıma 29.000 TL nakdi yardımda bulundu.
KELKİT Haberi
Şiranlı İş İnsanı  Tarık Kılıç’tan 1954 Kelkit Belediyespora Büyük Jest

Silayırahim amacıyla Gümüşhane’yi ziyarete gelen Şiranlı iş insanımız ve gazetemizin kurucularından olan Tarık Kılıç, 1954 Kelkit Belediyesporu ziyaret etti. Geçmiş yılarda memleketi için büyük fedakârlıklara imza atan ve bir dönem Gümüşhanesporda yöneticilik de yapan Tarık Kılıç,  1954 Kelkit Belediyesporu ziyaretlerinde örnek bir davranışta bulunarak takıma 29.000 TL nakti yardımda bulundu.

Bundan başka takımın bir deplasman masraflarını da karşılayacağının sözünü veren Kılıç, bu örnek davranışıyla tüm Hürriyetspor taraftarının gönlünü kazandı. Grubunda lider olmasına rağmen ekonomik olarak büyük sıkıntı içinde olan 1954 Kelkit Belediyespora yapılan bu yardım umarız diğer iş insanlarımız için örnek teşkil eder.

Tarık Kılıç, Maltepe Gümüşhaneliler Derneği  ( MAĞDER ) 'in hem kuruluşu sırasında  hemde  yöneticisi olarak derneğe büyük emekler sarf eden önemli bir yöneticisiydi. Her alanda memleketi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan böyle güzide bir hemşehrimizin olması bizleri ziyadesiyle gururlandırmaktadır. Çok Kıymetli Hemşehrimiz Tarık Kılıç’a memleketimiz adına teşekkürlerimizi sunuyor kendilerine iş hayatında üstün başarılar diliyoruz.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Şiranlı, İş, İnsanı, , Tarık, Kılıç’tan, 1954, Kelkit, Belediyespora, Büyük, Jest,
Yorumlar
Haber Yazılımı