Haber Detayı
06 Ekim 2019 - Pazar 02:55 Bu haber 1393 kez okundu
 
Tahsin Söğüt bu kez ağabey acısı ile yıkıldı
Gümüşhane İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği (GÜYAD) Başkanı ve Gümüşhane Dernekler Federasyonu (GÜDEF) önceki dönem Genel Başkanı Tahsin Söğüt bu kez ağabey acısı ile sarsıldı.
GÜMÜŞHANE Haberi
Tahsin Söğüt bu kez ağabey acısı ile yıkıldı

Gümüşhane İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği (GÜYAD) Başkanı ve Gümüşhane Dernekler Federasyonu (GÜDEF) önceki dönem Genel Başkanı Tahsin Söğüt bu kez ağabey acısı ile sarsıldı.

Ağustos ayı içerisinde eşi Nazmiye Söğüt'ü kaybeden GÜYAD Başkanı ve GÜDEF Eski Genel Başkanı Tahsin Söğüt bu kez ağabeyi Köksal Söğüt'ü kaybetmenin acısını yaşadı.

 (GÜYAD) Derneği Başkanı, Gümüşhane Dernekleri federasyonu ( GÜDEF )  önceki dönem Genel Başkanı Tahsin Söğüt, ağabeyi Köksal Söğüt’ü son yolculuğuna İstanbul ili Ümraniye ilçesi, Kazım Karabekir Mahallesi Elmalıbahçe Camiinde ikindi namazı sonra cenaze namazı kılınmak üzere Naşı’nın getirilmesinin ardından burada Tahsin Söğüt ve Söğüt Ailesi başsağlığı dileklerini kabul ettiler.

Tahsin Söğüt’ün son derece üzgün ve yorgun hali gözlerden kaçmadı. Söğüt cenaze namazı boyunca metanetini korumaya çalıştı. İkindi namazına müteakiben Köksal Söğüt için önce helallik istendi daha sonra cenaze namazı kılındı.
Yapılan dua’nın ardından merhum Söğüt’ün naşı Kocatepe Mezarlığına defnedilmek üzere Elmalıbahçe Camii’nden uğurlandı.

 Öte yandan Köksal Söğüt adına Yayladere Köyü derneğinde de kavurma, bulgur pilavı ve tulumba tatlısından oluşan ikramlarda bulunuldu.

Köksal Söğüt (67)  geçirdiği beyin kanaması sonucu hastanede yaklaşık 15 gündür tedavi görüyordu.

Kaynak: Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Tahsin, Söğüt, bu, kez, ağabey, acısı, ile, yıkıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı