Haber Detayı
04 Ocak 2019 - Cuma 17:17 Bu haber 2846 kez okundu
 
Tarım’da 40 personelle sözleşme yenilendi
Gümüşhane Tarım ve Orman İl Müdürlüğü bünyesinde çalışan 40 sözleşmeli personelle sözleşme yenilendi.
GÜNDEM Haberi
Tarım’da 40 personelle sözleşme yenilendi

Gümüşhane Tarım ve Orman İl Müdürlüğü bünyesinde çalışan 40 sözleşmeli personelle sözleşme yenilendi.

Kurumda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B statüsünde İl ve İlçe Müdürlüklerinde görev yapan 27 mühendisi ve 13 veteriner hekim olmak üzere toplam 40 personel ile sözleşmeler yenilenerek imzalandı.

Kurumun toplantı salonunda gerçekleştirilen imza törenine Tarım ve Orman İl Müdürü Edip Birşen, İl Müdür Yardımcısı Metin Yalvaç, Şube Müdürleri ve sözleşmeli personel katıldı. 

Törende konuşan İl Müdürü Birşen, “2018 yılı biz tarım çalışanları açısından yoğun bir yıl olarak geride kaldı.  Bitkisel ve Hayvansal üretimle ilgili birçok alanda sizlerle güzel çalışmalar gerçekleştirdik.  Bu üstün gayretlerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarımızda devamlı olarak yeni projeler üretip, o projeleri gerçekleştirmek için il ve ilçe müdürlüklerimiz çiftçilerle işbirliği içinde çalışmalarımızı yapacağız. Azami faydayı sağlamak için mesai mefhumu gözetmeden çalışmalıyız. Yöreye has projeler ile çiftçilerimizin geçim düzeylerinin daha da artırılmasında görevimiz ve sorumluluğumuz olduğunu bilmeliyiz” dedi.

Birşen, “Sizler yeni güncel ve teknik bilgilerle donanımlı olarak sürekli arazide olacaksınız. Yapacağınız çalışmalarla örnek olacaksınız. İnanıyorum ki sizlerle daha güzel işler yapacağız. Sizler de bulunduğunuz ilçelerde fark yaratan ve farkındalık oluşturacak çalışmalar yapmalısınız. 2018 yılı içerisinde yapmış olduğunuz başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyor, 2019 yılında hepimizin mutlu, sağlıklı ve güzel günler görmesini temenni ediyor imzalayacağımız sözleşmelerin de Gümüşhane tarımına hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

İl Müdürü Edip Birşen'in konuşmasının ardından 40 personelle sözleşme imzalanarak program sona erdi.

Kaynak: Editör: Furkan ZEYREK
Etiketler: Tarım’da, 40, personelle, sözleşme, yenilendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı