Haber Detayı
02 Mayıs 2018 - Çarşamba 02:14 Bu haber 3071 kez okundu
 
Temayül de sıkıntı görmüyorum
AK Parti Aday Adayı Özkan İncir Gümüşhane Ekspres’i Ziyaret Etti
SİYASET Haberi
Temayül de sıkıntı görmüyorum

AK Parti Aday Adayı Özkan İncir Gümüşhane Ekspres’i Ziyaret Etti 

Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde AK Parti’den Gümüşhane Milletvekili aday adayı olan Özkan İncir gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Nihat Zeyrek ile bir süre sohbet eden İncir, partide temayül yoklaması yapılacağını ve ben burada temayülde sıkıntı görmüyorum, Yapılacak olan temayül yoklamasından sonra genel merkezin vereceği karar doğrultusunda ilimizin Milletvekili Adayı belirlenmiş olacaktır.

Bu süreç içerisinde aday adayı olarak parti teşkilatlarımızı ziyaret ediyoruz. Kim aday olursa olsun biz her zaman partimizin emrinde. Teşkilatımızla birlikte hareket edeceğiz dedi.

Aday adayı İncir Çıkacak adayın teşkilat içerisinde uzun yıllar hizmet etmiş isim olması gerektiğine inanıyorum. Gümüşhane halkı Milletvekili adayının Dışarıdan geleni değil burada memleketin havasını tozunu solumuş bu insanlarla gülmüş bu halkla ağlamış ve iç içe olmuş insanlar olacağına inancım tamdır dedi. Zeyrek ise, İncir’e nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür, ederek başarı dileğinde bulundu.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Furkan ZEYREK
Etiketler: Temayül, de, sıkıntı, görmüyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı