Haber Detayı
01 Aralık 2019 - Pazar 15:36 Bu haber 7020 kez okundu
 
Teşekkürler Tarık Kılıç
Gümüşhane Ekspres gazetemizin kurucularından Şiran ‘lı iş İnsanı (işadamı) aynı zamanda Kelkit'in Gödül köyü eniştesi olan hemşerimiz Tarık Kılıç, 1954 Kelkit belediyespor’un İstanbul Maltepe İlçe stadında Halide Edip Adıvarspor’la oynayacağı maç öncesi ve sonrasında takımımızın Konakladığı Otel ‘e gelerek Kulübümüze Başarı dileklerinde bulundu.
KELKİT Haberi
 Teşekkürler Tarık Kılıç

Gümüşhane Ekspres gazetemizin kurucularından Şiran ‘lı iş İnsanı  (işadamı) aynı zamanda Kelkit'in  Gödül köyü eniştesi olan hemşerimiz Tarık Kılıç, 1954 Kelkit belediyespor’un İstanbul Maltepe İlçe stadında Halide Edip Adıvarspor’la oynayacağı maç öncesi ve sonrasında takımımızın Konakladığı Otel ‘e gelerek Kulübümüze Başarı dileklerinde bulundu.

Maç sonunda ise Tüm kafileye yemek ikramında bulunan Şiran’lı iş insanı (iş adamı) hemşehrimiz Tarık Kılıç, Önümüzdeki Gölcükspor Deplasmanı Giderlerinide üstlendi.
Kulüp resmi sosyal medya hesabından İşadamımızın İstanbul’da Takımımızı sahiplenmesi ve göstermiş olduğu ilgi alaka takdir edilecek derecedeydi Takımımıza Vermiş olduğu desteklerden dolayı, Kendisine teşekkür ediyor, İş Hayatında Başarılar dileriz ifadesinde bulunuldu.

bir teşekkür de hemşehrimiz Murat Sezenden geldi, Sezen Allah razı olsun Şiranlı hemşerimizden, Gönül isterdi ki bizim büyük büyük bildiğimiz ağabeylerimizde yardımcı olsun ama nerde?  Onlar sadece resim çekilip sosyal medyada paylaşsınlar. Yaşım daha genç olmasına rağmen Kelkit ilçemiz hiç bu kadar sahipsiz aciz çaresiz duruma düşmemişti.
Kimse kusura bakmasın ama birlik ve beraberlik olmadığı müddetçe affınıza sığınarak söylemek isterim ki bu memleketten hiçbir cacık olmaz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Teşekkürler, Tarık, Kılıç, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı