Haber Detayı
07 Ekim 2018 - Pazar 20:30 Bu haber 5324 kez okundu
 
Ünal Yılmaz'dan bir park projesi daha
Kelkit ilçemize Tabiat Parkı kurulması için çalışmalara başlatıldı. Kelkit ilçesinde bulunan kilise mevkiinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Ünal Yılmaz “Kilise Tepesi mevkiinde inşa edeceğimiz
KELKİT Haberi
Ünal Yılmaz'dan bir park projesi daha

Kelkit ilçemize Tabiat Parkı kurulması için çalışmalara başlatıldı. Kelkit ilçesinde bulunan kilise mevkiinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Ünal Yılmaz “Kilise Tepesi mevkiinde inşa edeceğimiz Kelkit Tabiat Parkı için Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Müdürümüz İlbeyi Aydın ile birlikte incelemelerde bulunduk. Tabiat parkı, halkın eğlenme ve dinlenmesine uygun, manzara bütünlüğü içinde, bitki örtüsüne sahip doğa parçasıdır. Kelkit ilçemize böylesi güzel bir proje sunacağımız için mutluyuz” dedi.

Daha yeşil ve daha güzel bir çevre ile yaşanabilir bir Kelkit oluşturmak amacıyla çalışmalarının aralıksız devam edeceğini belirten Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz : “Kişi başına düşen yeşil alan miktarını arttırmak, çocuklarımızın güven içerisinde aileleri ile birlikte vakit geçirebilecekleri, sportif faaliyetleri yapabilecekleri park ve bahçeler oluşturmak için çalışıyoruz. Organik Tarım merkezi olarak hafızalara yerleşen Kelkit’imizi yeşili, tarihi ve kültürel dokusunu koruyarak gelecek nesillere bırakmak bizler için büyük önem taşımaktadır, Kelkit Belediyesi olarak bizler, bu anlayışla çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Ünal, Yılmaz'dan, bir, park, projesi, daha,
Yorumlar
Haber Yazılımı