Haber Detayı
14 Nisan 2019 - Pazar 01:11 Bu haber 1499 kez okundu
 
Ünal Yılmaz'dan Veda Mesajı
AK Parti tarafından Kelkit Belediye Başkanı adayı olarak gösterilmeyince seçimlere bağımsız girip kılpayı kaybeden Ünal Yılmaz sosyal medya üzerinden veda mesajı yayınladı.
KELKİT Haberi
Ünal Yılmaz'dan Veda Mesajı

AK Parti tarafından Kelkit Belediye Başkanı adayı olarak gösterilmeyince seçimlere bağımsız girip kılpayı kaybeden Ünal Yılmaz sosyal medya üzerinden veda mesajı yayınladı.

Ünal Yılmaz, "Çok kıymetli Kelkit halkı, kardeşlerim, bacılarım, analarım, büyüklerim: 2014 yılında sizden aldığımız emanete layık olabilmek için gece gündüz çalıştık. İlçemizin her bir köşesine hizmet edebilmek için gayret ettik. 5 yılın sonunda yaptığımız  hizmetler adalet, vicdan ve hakkaniyet terazisiyle bakan bütün gözler için açık ve net olarak ortadadır. Kelkit'in ve Kelkitli’nin hakkını kimseye yedirmedik. Başımız dik yüzümüz ak ve vicdanımız pir-ü pak olarak girdiğimiz seçim sürecinden yine başımız dik olarak çıktık. Yaşanan adaletsizlikler, zorbalık ve izansızlıklar halkımızın gözleri önünde yaşandı. Her şeye rağmen Kelkit'in gönlünün ve mührünün kimde olduğunu herkes gördü. Hak ve adalet gözüyle bakan gözler , izan ve ahlak ile tartan vicdan terazileri neticeyi apaçık ortaya koydu. Hukuken netice ne olursa olsun, vicdanen ve ahlaken sonucun ne olduğu bütün halkımızın malumudur . Bu itibarla bu zorlu süreçte bizleri yalnız bırakmayan bütün halkımıza, destekçilerimize, yol arkadaşlarımıza can-ı gönülden muhabbet ve teşekkürlerimizi arz ederim. Sağolun varolun ! Biliniz ki bizim gönlümüzde Kelkit'e hizmet bir maratondur.  40 yıldır devam eden sevdamız, bundan sonra da devam edecek. Bize inanan, bize güvenen, hakkı ve vicdanı üstün tutan gönüldaşlarımızla birlikte  doğru bildiğimiz yolda şaşmadan, duraksamadan yolumuza devam edeceğiz, bize oy veren veya vermeyen bütün seçmenlerimizden Allah razı olsun, bazen mağlup olmak galip gelmekten daha asil ve vakarlıdır. Kâğıt üstünde kaybetmiş görünsek de gönüllerde bir yer tuttuğumuzu bizlere gösteren Cenab-ı Hakk’a şükürler olsun. Kelkit'imizin emanetine zerre miskal leke sürdürmedik. Kıymetli halkımıza tekrar teşekkürlerimizi arz eder;  Kalbimizin, gönlümüzün, bileğimizin, emeğimizin ve yüreğimizin her daim Kelkit'in emrinde , hizmetinde olduğunu bir kez daha gururla, onurla arz ederiz..." şeklinde Kelkit halkına veda etti.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Ünal, Yılmaz'dan, Veda, Mesajı, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı