Haber Detayı
13 Temmuz 2019 - Cumartesi 22:26 Bu haber 2311 kez okundu
 
Vekil Akgül ve Pektaş Kelkit'te Birdizi Ziyarette Bulundular
Gümüşhane Milletvekillerimiz Hacı Osman Akgül ve Cihan Pektaş beraberinde AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Celalettin Köse ile birlikte geldikleri Kelkit'te Bir dizi ziyarette bulundular.
KELKİT Haberi
Vekil Akgül ve Pektaş  Kelkit'te Birdizi Ziyarette Bulundular

Gümüşhane Milletvekillerimiz Hacı Osman Akgül ve Cihan Pektaş beraberinde AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Celalettin Köse ile birlikte geldikleri Kelkit’te Bir dizi ziyarette bulundular.

 

 


Kelkit ziyaretlerine Ak Parti ilçe teşkilatından başlayan Akgül ile Pektaş burada teşkilat başkanı Sadi Tüysüz ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte istişarede bulundular. Partililerle sohbet edip hasret giderdiler.

 

Daha sonra belediye binasına geçen Ak Parti heyetini burada belediye başkanı Aziz Nas belediye başkan yardımcısı Seyit Tok ve belediye meclis üyeleri karşıladı.

 

Gümüşhane Milletvekillerimiz Pektaş ve Akgül Ak Parti Gümüşhane il başkanı Celalettin Köse, belediye başkanı Aziz Nas Ak Parti Kelkit ilçe Başkanı Sadi Tüysüz, MHP Kelkit ilçe başkanı Özkan Keskin, belediye başkan yardımcısı Seyit Tok, Gümüşhane il genel meclis başkanı Reşat Çalışkan, ilgenelmeclis üyesi Sami Tuncay, belediye meclisi üyeleri ve ilçe teşkilatı ile birlikte makama çıktılar.

 

Belediye başkanı Aziz Nas’dan belediyenin çalışmaları hakkında bilgi alan vekiller her zaman Aziz başkana destek olacaklarını yenilediler. Belediye ziyaretlerini tamamlayan heyet

 

Mahbube Ceylan’ın girişimleriyle KOSGEP tarafından ilçeye kazandırılan Su böreği, mantı, siron, erişte, ev makarnası ve yöresel lezzetler işyerine giderek hayırlı olsun temennisinde bulundular. Caddede yürüyüp ilçe esnafını selamladılar, kahve hanede oturup ilçe halkıyla hasbihal eden heyet 15 Temmuz Şehidimiz Servet Asmaz'ın annelerini hanelerinde ziyaret eden vakiler Şiran ilçemize gitmek üzere ilçeden ayrıldılar.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Vekil, Akgül, ve, Pektaş, , Kelkit'te, Birdizi, Ziyarette, Bulundular,
Yorumlar
Haber Yazılımı