Haber Detayı
08 Haziran 2019 - Cumartesi 19:58 Bu haber 949 kez okundu
 
Vekil Pektaş partililerle bayramlaştı
AK Parti Kelkit ilçe Başkanlığı, Ramazan Bayramı nedeniyle bayramın ikinci günü geleneksel bayramlaşma programı düzenlendi.
KELKİT Haberi
Vekil Pektaş partililerle bayramlaştı

AK Parti Kelkit ilçe Başkanlığı, Ramazan Bayramı nedeniyle bayramın ikinci günü geleneksel bayramlaşma programı düzenlendi.

İlçe başkanlığında düzenlenen programa Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş,beraberinde  AK Parti İl Başkanı Av. Celalettin Köse, Cumhur ittifakının belediye başkanı adayı Aziz Nas, Kelkit Ak Parti İlçe başkanı Sadi Tüysüz. İl Genel Meclisi Başkanı vekili Reşat Çalışkan, belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. 

 

 

Bayramlaşma Programda konuşan Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş partililerin bayramını kutladığı uzunca konuşması sırasında 23 Haziran’daki seçim’in Türkiye için önemli bir seçim olacağına vurgu yaptı.

İstanbul’da yaşayan Gümüşhaneliler’den partilerinin İstanbul adayı Binali Yıldırım’a destek olmalarını isteyen Pektaş, “İstanbul seçimi Türkiye için çok önemli olduğuna dikkat çektiği konuşmasında; Gümüşhaneliler olarak bize düşen görevler var. Binali Yıldırım’ın özellikle ulaştırma bakanı olduktan sonra Gümüşhane’mize çok sayıda projeleri var. Bizim milletvekilliğimiz döneminde havalimanımızın ihalesini bizzat Binali Yıldırım’ın özel gayretleriyle ve talimatlarıyla yapıldı. Pirahmet- Kelkit arası duble yol, Pekün tünelinin ihale edilmesi Binali Beyin başbakanlığı döneminde yapıldı. Bizim Binali beye bir vefa borcumuz var” ifadelerine yer verdi.

 

 AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse, partililerin Ramazan Bayramını kutladı. Bayramların birlik ve beraberliğin zirve yaptığı müstesna günlerden olduğunu dile getiren Köse, “Bir Ramazan bayramına daha sağlık ve afiyetle ulaştığımız için rabbimize şükrediyoruz. Tuttuğumuz oruçların yaptığımız ibadetlerin kabul olmasını yüce rabbimden niyaz ediyorum. AK Parti ailesi olarak birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz daim olsun. İnşallah hep birlikte aramızdaki kardeşlik hukukunu muhafaza ederek, ülkemizin aydınlık geleceği için, AK Parti teşkilatları olarak el birliğiyle gayret göstermeye devam edeceğiz” diye konuştu. 

Konuşmasında 23 Haziran’da İstanbul yapılacak olan seçimlerinin önemine dikkati çeken Başkan Köse, Binali Yıldırım’ın Gümüşhane’ye çok büyük hizmetleri olduğuna vurgu yaparak, yapılacak olan seçimde partililerden destek vermelerini istedi ve İstanbul’da oyunu kullanmak isteyenler için 20 adet otobüs kiraladıkları bilgisini paylaştı. Başkan Köse; Gümüşhane’deki tüm belediye başkanlarıyla AK Parti’nin adayı Binali Yıldırım’a destek vereceğiz. Şuan tek hedefimiz İstanbul seçimleri. Gönlümüzü, yüreğimizi koyacağız, çok farklı bir şekilde İstanbul seçimlerini kazanacağımıza ”yürekten inandığımı ifade etmek istiyorum diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

Kelkit belediye başkanı Aziz Nas ise, bayramların birlik ve beraberliğe vesile olduğunu belirttiği konuşmasında Partililerin bayramını kutladı. Ramazan’da tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız ibadetleri kabul etsin” dedi. Ak Parti Kelkit ilçe başkanı Sadi Tüysüz ise bayramın önemine dair yaptığı konuşması sonrası, İstanbul’da 23 Haziran’da yapılacak seçimlerde Binali Yıldırım’a destek olacakları ifadesinde bulunduğu konuşması sonrası parti olarak caddeye inilerek esnaf ve ilçe halkıyla bayramlaştılar.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Vekil, Pektaş, partililerle, bayramlaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı