Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 14:59 Bu haber 1391 kez okundu
 
Yapar Kuşakkaya'ya veda etti
Kuşakkaya Gazetesinde 15 yıldır görev yapan Yazı İşleri Müdürü Abuzer Yapar Köse ilçemize taşınması nedeniyle gazeteden ayrıldı.
GÜNDEM Haberi
Yapar Kuşakkaya'ya veda etti

Kuşakkaya Gazetesinde 15 yıldır görev yapan Yazı İşleri Müdürü Abuzer Yapar Köse ilçemize taşınması nedeniyle gazeteden ayrıldı.

Gümüşhane gazeteciler cemiyeti tarafından düzenlenen iftar programında bugüne kadar yaptığı çalışmalar için gazetenin imtiyaz sahibi Sezai Köprülü tarafından plaket takdimi gerçekleştirildi. 

Plaket takdiminde birlikte çalıştığı mesai arkadaşı Yapar’a bugüne kadar ki emekleri için teşekkür eden Gümüşhane Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve aynı zamanda Kuşakkaya Gazetesinin de imtiyaz sahibi olan Sezai Köprülü  “Hep bir aile olarak çalıştık. Çok değerli arkadaşımız maalesef artık bizimle olmayacak. Allah yolunu açık etsin. Kapımız her zaman açık. Gazetecilikte virüs bulaşınca daha kurtulamazsınız. Umarız birgün tekrar camiamıza geri dönecektir. Bugüne kadar özverili yaptığı çalışmalar için teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Yaklaşık 15 yıldır muhatabına mikrofon tutarken bu kez kendisine uzatılan mikrofonlara konuşan Yapar ise yaptığı duygusal konuşmada “Yaklaşık 15 yıldır sektörde hep beraberiz. Hepiniz haklarını helal etsin. Sizlerle birlikte olmaktan, bugüne kadar çalışmış olmaktan son derece mutluyum. Hayat bazen farklı yerlere sürükleyebiliyor. Bizde 15 yıl sonra böyle bir tercih yaptık. Bugüne kadar ki destekleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından yazı işleri müdür’ü Yapar, tüm meslektaşlarıyla tek tek sarılarak helallik aldı.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Furkan ZEYREK
Etiketler: Yapar, Kuşakkaya'ya, veda, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı