Haber Detayı
17 Nisan 2018 - Salı 11:31 Bu haber 1484 kez okundu
 
Yerel Seçimlerde İddialıyız
MHP’nin MYK Üyesi Küçük, Gümüşhane’de Ortaklığa Zarar Verilmeden Çalışılacağını Söyledi
SİYASET Haberi
Yerel Seçimlerde İddialıyız

 Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Merkez Yürütme Kurulu(MYK) üyesi Musa Küçük, 2019 yılında yapılması planlanan seçimleri Gümüşhane özelinde değerlendirdi. Küçük, ortaklığa zarar vermeden belediye başkanlıklarını kazanmak için çalışılacağını kaydetti.

“Suçlayıcı Söylemlerden Uzak Durulacak”

Gümüşhane’de yaşanacak olan yerel seçim heyecanı ve diğer seçim hazırlıkları içinde görüşlerini açıklayan Küçük, “Bilindiği üzere 2014 yılı öncesi Gümüşhane’de üç dönem belediye başkanlığı bizdeydi. Biz suçlayıcı, dışlayıcı ya da üzücü söylemlerden uzak durup, eksiklikleri de dillendirerek Gümüşhane’de seçime hazırlanacağız. İl Başkanlığımız son derece gayretli çalışmalar sürdürüyor. Orada başkanımız ve MHP’li arkadaşlarımız Gümüşhane gerçeğini daha net biliyorlar. Şu bir gerçek ki MHP Gümüşhane’de yerelde de, genelde de seçimlerde iddialıdır, buna göre çalışmalarını sürdürmektedir’ dedi.

“Başkanlık Sayımızı Artırmak istiyoruz”

Türkiye’nin 2019’da üç önemli seçim yaşayacağını dile getiren Küçük, partisinin 18 Mart tarihinde gerçekleştirilen son kurultayı ile yepyeni, sağlıklı ve de güçlü bir yapı ile işe koyulduğunu belirterek, “Kırıcı dil kullanmadan, AK Parti – MHP arasındaki ortaklığa zarar verecek söylemlerden kaçınarak herkes seçime hazırlanacak, 2019 cumhur ittifakı için çalışılacak. MHP elbette Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli ile yerel seçimde de genel seçimlerde de en iyisini yapmak için yollara düşecektir. Yerel seçimlerde mevcut belediye başkanlıklarımızı daha da artırmak istiyoruz” diye konuştu.

Küçük, Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli önderliğinde partisinin gelecek hafta sonu Kızılcahamam’da toplanacağını ve seçim çalışmalarına kaldığı yerden devam edeceğini bildirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yerel, Seçimlerde, İddialıyız,
Yorumlar
Haber Yazılımı