Haber Detayı
13 Nisan 2018 - Cuma 10:04 Bu haber 1582 kez okundu
 
Yerel Zincirler Buluşuyor 2018’de Yerimizi Aldık
Gümüşhane'nin büyük değerlerinden biri olan firmamız Kral Pestil Köme, İstanbul Haliç Kongre Merkezin’de gerçekleşen Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor 2018 Konferansı ve Fuarında yerini aldı.
- Haberi
Yerel Zincirler Buluşuyor 2018’de Yerimizi Aldık

Gümüşhane’nin büyük değerlerinden biri olan firmamız Kral Pestil Köme, İstanbul Haliç Kongre Merkezin’de gerçekleşen Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor 2018 Konferansı ve Fuarı’nda yerini aldı.

İstanbul Haliç Kongre Merkezin’de 11-12 Nisan tarihinde gerçekleşecek olan Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor 2018 Konferansı ve Fuarı’nda standımız açarak ziyaretçilerimizi ağırladık.

Yerel zincir marketler, 11-12 Nisan tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde 10'uncu kez bir araya geldi. TPF tarafından düzenlenen YZB 2018, üreticiden tedarikçiye, perakendecilerden sektöre hizmet sunan firmaları aynı çatı altında buluştu. Gümüşhane’mizin köklü markası Kral Pestil Köme’de bu etkinlikte standıyla yer aldı.

Gümüşhane’yi yurt içi ve dışında temsil etmekten gurur duyduğunun altını çizen firmamızın pazarlama müdürü Fazıl Eyüpoğlu, “Perakende sektörünün buluştuğu bu fuara Kral Pestil Köme markasını en güçlü şekilde katılarak ilgi odağı olduk. Hedeflerimiz sadece Gümüşhane’de olduğu gibi Dünya’da adımızdan söz ettirmek. Profesyonellerinin yer alacağı bu etkinlikte olmaktan gurur duyuyoruz. YZB Fuarı sektörün gelişimine önemli katkılar sağlamaktadır” diye konuştu.

Dünya çapında birçok firma ile aynı fuarda yer aldıklarını belirten Eyüpoğlu,  Kral Pestil Köme’nin bu tarz fuarlarda Gümüşhane’yi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağını sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yerel, Zincirler, Buluşuyor, 2018’de, Yerimizi, Aldık,
Yorumlar
Haber Yazılımı