Haber Detayı
03 Şubat 2019 - Pazar 03:04 Bu haber 1980 kez okundu
 
Yılmaz; Bütün Siyasi Partileri Kucaklayacağım
Ak Parti Kelkit belediye başkanı Ünal Yılmaz partisi tarafından 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde partisince tekrar belediye başkanı adayı gösterilmemesi üzerine partisinden istifa ederek görevini bağımsız olarak sürdürmektedir.
KELKİT Haberi
Yılmaz;  Bütün Siyasi Partileri Kucaklayacağım

Ak Parti Kelkit belediye başkanı Ünal Yılmaz partisi tarafından  31 Mart 2019 yerel seçimlerinde partisince tekrar belediye başkanı adayı gösterilmemesi üzerine partisinden istifa ederek görevini bağımsız olarak sürdürmektedir.

Ak Parti’de siyaset yapma imkanı bulamayan ve bazı siyasi parti yöneticileri tarafından Kelkit Belediye Başkanlığı için adaylık teklifleri aldığını söyleyen Ünal Yılmaz , "Bu teklifleri bir hesaplaşma veya intikam alma aracı olarak görmedim. İkbal uğruna siyasi duruşumu ve tavrımı değiştirmedim. Fırsatçılık yapmak, makam mevki kovalamak benim hamurumda olan şeyler değildir" dedi.

Yılmaz; Kelkit’e önemli hizmetlerim oldu ve bunun yanında yarım kalan tamamlayamadığımız projelerimiz var. Bunları tamamlamak istiyorum.Kelkit halk’ı da bu hususta bizi tekrar Kelkit’e başkan seçmek istiyor. Bizde halkın teveccühüne evet demek zorunda kaldık. Partimden ayrıldığım "O günden bugüne sayısız kez mesaj aldım, telefonlar aldım. 'Kelkit için ümitlenmiştik, hevesimiz kursağımızda kaldı.' diyenler oldu. 'Başkan yakışmadı, mücadeleden kaçıyor musun?' diye sitem edenler oldu. Şimdi sizlere sesleniyorum; Ümidiniz kırılmasın, ışıldayan gözleriniz sönmesin, hevesiniz kursağınızda kalmasın. İlçemin refahı için mücadeleye devam edeceğim" "Toplumun bütün kesimlerini, bütün siyasi partileri kucaklayacağım"  ifadelerini kullandı.


Kelkit’i kapı kapı tek tek dolaşarak "Kelkit artık kavga etmek, siyasi polemiklerle vakit kaybetmek istemiyor" diyen Yılmaz, "Ben memleketime, siz değerli hemşehrilerime sırtımı dönmem, sorumluluktan kaçmam. Büyük zaferler başarıya inananlar tarafından kazanılmıştır. 31 Mart 2019 tarihindeki seçimde Kelkit 'in vicdanı galip gelecek, sandıktan Kelkit çıkacak. Diyorum ki Kelkit için varım. Diyorum ki Kelkit Belediye Başkanlığına bağımsız olarak adayım. Diyorum ki toplumun bütün kesimlerini, bütün siyasi partileri kucaklayacağım".Diyorum ki şimdi birlik zamanıdır. 

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Yılmaz;, , Bütün, Siyasi, Partileri, Kucaklayacağım, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı